חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתח
כ
כאוס - חטאיו של הקודש 1
ל׳ ג׳יי שן
רוזי: אומרים שהחיים הם שקר יפה והמוות הוא אמת מכאיבה. אמת. אף אחד מעולם לא גרם לי להרגיש יותר חיה מהבחור הזה, שכל הזמן מזכיר לי שהשעון שלי מתקתק. נכון, הוא החבר לשעבר של אחותי, אבל אני אהבתי אותו קודם. אחת-עשרה שנה לאחר מכן הוא נכנס בסערה אל חיי ותבע הזדמנות נוספת. דין קול, האביר על הסוס הלבן שלי, הגיע סוף-סוף. אני רק מקווה שזה לא מאוחר מדי.
איילס, פרנסיס , כוונת זדון‏
כוונת זדון‏
פרנסיס איילס
ד"ר ביקלי היה גבר קטן, אפור וחסר בטחון עצמי. כלפי חוץ נראה נתון כליל למרותה של אשתו החזקה, העשירה (והגבוהה) ממנו, אבל בסתר ליבו החל מטפח פנטזיה מתוקה על שחרור מן המסגרת החברתית הפרובינציאלית שבה חי, ובעיקר – שחרור מרעייתו ג`וליה.
לה-קארה, ג
כל אנשי סמיילי‏
ג`ון לה-קארה
כל אנשי סמיילי, ספרו האחרון של ג`ון לה-קארה, הוא פרק הסיום במאבק-אדירים בין שתי תרבויות, שתי אמונות, בין שני אנשים שונים זה מזה בקיצוניות ועם זה דומים עד מבוכה.
היאסן, קרל , כלבלב חולה‏
כלבלב חולה‏
קרל היאסן
בעלילה כמעט-סהרורית המתרחשת בפלורידה, מתערבבים אלה באלה פוליטיקאים מושחתים, יזמי נדל"ן חסרי מצפון, זונות מזרח-אירופיות, סוחר מכוניות משומשות שהפך למושל, ומושל-לשעבר שהפך לנווד אוכל נחשים, רוצח מקצועי, ומנהל עבודה שונא סנאים.
בורנל, מארק , כמו זיקית‏
כמו זיקית‏
מארק בורנל
סטפני פטריק תמיד העדיפה את שמה הבדוי על שמה האמיתי. היא חצתה את העולם, החליפה זהויות ושכחה מיהי באמת. כעת, במשימתה החדשה, היא רוצה להניח את העבר מאחוריה.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ