חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםה
הקיסם בעינו של אלוהים‏
ניבן לארי/פורנל ג'רי , הקיסם בעינו של אלוהים‏
שם ספר:   הקיסם בעינו של אלוהים‏
שם מחבר:   לארי ניבן / ג`רי פורנל
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

קצת יותר מאלף שנים חלפו מאז פרץ האדם מכדור הארץ והחל מיישב עולמות אחרים. במערכות שמש רבות עברו כוכבי הלכת המתאימים "הארצה", וקיסרות האדם הולכת ומתרחבת – ללא שניתנה לו האפשרות להיפגש עם יצור תבוני אחר במערכת כלשהי. אבל בשנת 3017 מזהה הצוות בחללית-המערכת מק'ארתור מפרש-אור המתקדם לעבר מערכות השמש של האדם, ואז נפתחת ההרפתקאה הגדולה : מגע ראשון בין המין האנושי והמין הקיסמניקי.


מן הספרים והסיפורים הרבים העוסקים במפגש זה, אין ספק שהקיסם בעינו של אלוהים הוא רחב היריעה, המקיף והממצה ביותר. האם מהווים הקיסמניקים האינטליגנטיים, התרבותיים והידידותיים סכנה למין האנושי? שאלה זו, המוצגת באורח מוחשי מאוד מרגע הפגישה ואילך, אינה חדלה להציק לבני האדם עד לעמודו האחרון של הספר. עם כל פתרון מתגלה בעיה חדשה, ובכל פעם שדומה כי הדברים מתיישבים מסתבר שלא כל האמת ידועה... עם התפתחות היחסים בין קיסרות האדם ומערכת השמש של הקיסם, מסתבר שהיריבויות בין בני האדם, על הלאומים השונים והנאמנויות השונות, עדיין לא חדלו למרות אלף שנות אחדות.


"נראה לי כספר מדע-בדיוני המעולה ביותר שקראתי מעודי" כתב רוברט היינליין. תיאודור סטרגון כתב : "אחד מן הסיפורים היותר מרתקים שקראתי בשנים רבות. ממש כישוף".

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ