חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתח
ד
קלרמן, ג
ד״ר מוות‏
ג׳ונתן קלרמן
שוטר מחלק הרצח מיילו סטורגיס הממונה על החקירה פונה לחברו הפסיכולוג ד"ר אלכס דלאוור לעזרה. אבל אלכס מרגיש שאינו יכול להמשיך ולחקור את המקרה משום ניגוד האינטרסים. הוא אפילו אינו מסוגל לשוחח עם מיילו על תחושותיו. המתח המתפתח בין השוטר לבין הפסיכולוג גובר והולך ומסבך את חקירת הרצח המורכבת בלאו-הכי היות שבין החשודים נכללים בני משפחתו של ד"ר מייט ורוצח פסיכופט.
דילייני, סמיואל ריי , דאלגרן‏
דאלגרן‏
סיפור אהבה ואימה, המתרחש בבלונה – עיר דמיונית הנמצאת אי-שם בארצות הברית, ואשר עברה איזו תהפוכה בלתי-מוסברת. במרכזו – "הנער", נווד יחף ונטול-שם, הכותב שירה; דני בן ה-15, תמים ומושחת, היכול ללמד את רובנו דברים אחדים על אהבה, ולאניה – האהובה המופלאה, הנצחית.
דאן, ג
דאץ` שיי‏
ג`ון גרגורי דאן
דאץ` שיי בילה את כל חייו בבריחה מעברו ובהרדמת זיכרונותיו. אביו איבד עצמו לדעת בתא כלאו. אשתו בגדה בו. אך בשני המקרים סירב דאץ` לשאול מדוע. לפנים הוא היה עורך דין מכובד. עכשיו הוא מגן על חלאת האדם, על סרסורים, סחטנים, שודדים ורוצחים. הוא גר במאורה מעופשת, שבמקום שמשה יש בה לוח קרטון ספוג מים.
פלמינג, איאן , דוקטור נו‏
דוקטור נו‏
איאן פלמינג
באי קאריבי נידח, נשקפת סכנת הכחדה לעופות נדירים... ולא רק להם. דוקטור נוֹ המסתורי יושב כעכביש באמצע רשתו וטווה את קוריו הדביקים, ללכוד בהם את ג`יימס בונד. מה הקשר בין שולת הצדפות היפהפייה, הדרקון היורק להבות ומטווח הטילים האמריקני?
אמבלר, אריק , דוקטור פריגו‏
דוקטור פריגו‏
אריק אמבלר
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ