חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםכ
כל היצורים גדולים כקטנים
הריוט, ג'יימס , כל היצורים גדולים כקטנים
שם ספר:   כל היצורים גדולים כקטנים
שם מחבר:   ג`יימס הריוט
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה


כל היצורים גדולים כקטנים
הוא נס של אהבת-החיים, של יופי, של רגש אמיתי, ושל הומור שובה-לב. זהו נס של אדם שניחן בכושר-סיפור מלידה, אך שהיה שנים רבות אלמוני. בהעלותו את רשמיו מעבודתו היומיומית, מצא את עצמו רושם את סיפור הבריאה והמוות, מונה את פעימותיהם של העולם, של הטבע, של בעלי-החיים ושל בני-האדם.

ג'יימס הריוט הוא רופא-חיות ביורקשייר שבאנגליה, שהטבע הפראי והשדות הירוקים הם שולחן הניתוחים שלו, ידיו המיומנות ואהבתו לבעלי חיים הם כלי עבודתו. עם חוליו נמנים כל הולכי על ארבע, מחתולי-בית מפונקים, ועד לסוסי מירוץ גזעיים, כלבים, חזירים, פרות ושפנים. בין אם הוא שרוע על גבו על אדמת-הרפש ברפת, ידו בתוך פרה, מנסה להפוך את העגל למצב-הלידה הנכון, ובין אם הוא מנחם את הזקן הבודד שידידו היחיד – כלב – מת זה עתה, נזקק ג'ימס הריוט להרבה עדינות, רוך וחמלה לכל היצורים, גדולים כקטנים. מפגשיו היומיומיים עם פלאי הלידה והמוות, עם נס הגידול וההתפתחות, עם האהבה שרוחשים בעלי חיים ובני אדם אלה לאלה, והאחריות ההדדית השורה ביניהם, מילאו את הריוט השתאות שאין לה גבול, התרגשות ושמחה שאותם הוא מעביר בשפע בספרו.

כל היצורים, גדולים כקטנים הוא ספר מופלא, שאי-אפשר להניחו מן היד לפני המילה האחרונה. ספר, שאדם המסיים את הקריאה בו הוא אדם עשיר ואולי אף מאושר משהיה לפני שרא בו.

"מתנה נהדרת של ספר," טיים). "מלא חום, חכמה ושנינות," (דה פילד). "מלא סיפורים משעשעים ודמויות כפריות גדולות. משב אמיתי של הטבע והכפר", (דיילי אקספרס).

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ