חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתחק
קדחת‏
קוק, רובין , קדחת‏
שם ספר:   קדחת‏
שם מחבר:   רובין קוק
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

רומן מתח ופעולה, שנכתב בידי רופא, על אודות אימי הרפואה באמריקה והשימושים לרעה במוסדות הרפואה והמחקר.

הספר, הבנוי במתכונת "בלשית", מתאר את מאבקם של רופאים בענקי תעשיית התרופות, על רקע המאמץ המחקרי לגילוי תרופה למחלת הסרטן. הרומן מתפתח סביב מאמציהם של מפעלי התרופות לאלץ את הרופאים להשתמש בתרופותיהם. במאבק זה עומדים הרופאים בפני פיתויים כבירים שמעמידים מולם בעלי הכוח וההון, ויש שהניסיונות לשכנע את הרופאים גובלים גם בפלילים.

ההתפתחויות המרעישות במדעי-החיים, במיוחד בתחום ההנדסה הגנטית והטכניקות הנגזרות ממנה, הניסיונות הבלתי נלאים למצוא תרופה למחלות הקטלניות חשוכות המרפא ומאמצי הרופאים להקל על סבלם של החולים, אלה הם חוטי השתי עליהם ניטווית עלילת המתח המתפתחת במהירות. משמשים בה אנשים בשר ודם על אהבותיהם וחולשותיהם ועל רקע אותנטי של מכוני מחקר, בתי-חולים ומחלקות אוניברסיטאיות, הלכודים בסבך אינטריגות ואינטרסים נוגדים.

רובין קוק , הוא רופא אמריקני יליד ניו-יורק שאינו עוסק היום במקצועו. הוא עבד עם ז'אק קוסטו כצוללן ושירת בצי האמריקני. ספריו עוסקים בשאלות רפואיות ומכילים מסר רפואי-חברתי. בכולם ארוגה העלילה בעזרת מתח ומין ולעיתים היא אף עקובה מדם. ספריו שהו ממושכות ברשימות רבי-המכר. "קדחת" יוסרט בקנדה.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ