חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
פנטזיה ס
סיפור המלחמה באחו‏
וונג'רין, וולטר , סיפור המלחמה באחו‏
שם ספר:   סיפור המלחמה באחו‏
שם מחבר:   וולטר וונג`רין
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

 

בימים שהשמש סבבה סביב כדור הארץ ובעלי-החיים מסוגלים היו לדבר, התנהלו חייהן של החיות בממלכתו של שוֹנטֶקְלִיר בשלום ובהרמוניה. רק כשהחלו לרדת גשמי זעף בלי הפסק החלו החיות להבין, שהופקדו בידי האל להיות השומרים של יורם, מפלצת נוראי ומחריד הכלוא בבטן האדמה. קוקאטריס, עוף-למחצה, נחש-למחצה, יוצא לכבוש עולם בשמו של וירם. חבויים במעמקי הנהר השחור משריצים צאצאיו, מתרבים ומאיימים, בעוד הנהר הולך וגואה. יום הדין בא, ושונטקליר קורא את קריאת הקרב, למלחמת חורמה נואשת בין כוחות הטוב והרע.

 

סיפור המלחמה באחו ילכוד את דמיונם של הקוראים מכל הגילים. הוא משתייך למדף ספרי האגדות המופלאים כמו שר הטבעות של ג'.ר.ר טולקין וגבעת ווטרשיפ של ריצ'רד אדמס, וכמוהם הוא מספר על המאבק הקדמוני בין הטוב והרע.

 

"יצירת דמיון רבת-כוח ומהנה מאוד." (לוס אנג'לס טיימס)

"הפנטסיה האלגורית של וונג'רין על המאבק עתיק-היומין בין הטוב והרע, כמוה כמיתר מתוח המרעיד ומהדהד בזיכרון." (ניו-יורק טיימס)

 

וולטר וונג'רין הבן נולד בפורטלנד, אורגון. למד ספרות אנגלית, התמחה בספרות ימי הביניים ולימד באוניברסיטאות שונות בסט-לואיס. סיפור המלחמה באחו הוא הרומן הראשון שלו. לפני כן פירסם מחזות אחדים וכמה ספרים לנוער.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ