חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתחס
סהרון‏
פלמינג, איאן , סהרון‏
שם ספר:   סהרון‏
שם מחבר:   איאן פלמינג
שנת הוצאה:   1988
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

כאשר התבקש גיי'מס בונד ליישב מחלוקת אודות "התנהגות שאינה ראויה לג'נטלמן" במועדון הימורים אקסקלוסיבי, חשב שאינו צריך אלא לחלץ את מפדו הנערץ ממצב מביך. כי האצבע המאשימה כוונה אל סר הוגו דראקס, איש עסקים, גיבור עממי ופטריוט נערץ – ראש פרוייקט הסהרון שבו תלתה בריטניה את תקוותה לעתיד בטוח יותר.

אולם עד מהרה לבשה הפרשה צביון רציני הרבה יותר, עת חשף בונד את האמת הנוראה שמאחורי דראקס והסהרון שלו – אמת שחרצה למוות את דינם של בונד ושותפתו היפהפיה; אמת העתידה לחרוץ את גורלם של מיליונים...

 

איאן פלמינג נולד באנגליה בשנת 1908 וקנה את השכלתו בבית הספר הידוע איטון ובאוניברסיטאות באנגליה ובאירופה. בשנת 1931 נעשה כתב סוכנות הידיעות רויטרס. בעבודתו זו פגש לראשונה בעולם הנסתר והמתק של הריגול הבינלאומי, עת "כיסה" משפט ריגול שנערך במוסקבה לשישה מהנדסים בריטיים. בתקופת מלחמת העולם השנייה היה פלמינג עוזר אישי לראש מודיעין הצי המלכותי, והגיע לדרגת קומנדר (סגן-אלוף). מעלליו וחוויותיו בעת המלחמה העניקו לו ניסיון רב בריגול ובמבצעים חשאיים, ומתוכם נולדו רבות מעלילותיו של ג'יימס בונד.

אחרי המלחמה חזר פלמינג לעיתונאות והקים את ביתו בג'מייקה. שם כתב את הראשון בספרי ג'יימס בונד בשנת 1950, בהיותו בן ארבעים ושתיים.

מאז ועד מותו בשנת 1964 כתב פלמינג ארבעה-עשר ספרי ג'יימס בונד, שזכו כולם בהצלחה בינלאומית מסחרת. רובם הפכו לסרטים, ובונד הפך לאחת הדמויות הספרותיות הידועות והמרתקות בעולם. בהוצאת זמורה, ביתן הופיעו: קזינו רויאל, ד"ר נו, האיש בעל אקדח הזהב, ומרוסיה באהבה.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ