חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתחל
לגעת בשטן‏
היגינס, ג'ק , לגעת בשטן‏
שם ספר:   לגעת בשטן‏
שם מחבר:   ג`ק היגינס
שפת מקור:   אנגלית
 

זהו סיפורם של האנשים אשר לאחר שנגעו בשטן לא יכלו עוד להרפות.

מרטין ברוסנן הוא רוצח, שהתחנך בבית הספר הקשה של וייטנאם ובפעולות טרור לצד הצבא האירי הרפובליקאי. משורר ומשכיל, חניך מכללות היוקרה אנדובר ופרינסטון, ברוסנן הוא אדם שקץ באלימות הרקומה במארג חייו, אך בו בזמן הרפתקן המוכן לפרוץ אל קודש הקודשים של מפקדה צבאית, ולהניח ורד במקום שבו אמורה להימצא גווייתו של גנרל בריטי.

פרנק בארי הוא רוצח מסוג אחר, איש טרור ההורג לא למען העיקרון – אלא למען הכסף, או הנאתו האישית. שירות הביון הבריטי נחוש בדעתו לעצרו ומציע לברוסנן לבצע את המשימה תמורת שחרורו מבית הכלא הקשוח ביותר בצרפת, באי בל.

ליאם דוולין, האירי הבלתי-נשכח מהנשר נחת, סיפור ניסיון חטיפתו של וינסטון צ'רצ'יל, שב בלגעת בשטן ומתגייס למשימה לא פחות מטורפת. הוא חוזר בלי חמדה מפרישתו, לסייע לברוסנן, ידידו הוותיק.

על פני צרפת, אנגליה ואירלנד מתנהל המירדף הקדחתני, האכזרי והשועט של שלושת האנשים הקשורים לבלי-הפרד בכבלי האלימות הטבועה בדמם; מירדף המסתיים בלישכתו של ראש ממשלת בריטניה, שם ניצב ברוסנן מול האתגר הגדול מכולם.

 

"היגינס אינו מניח לקוראיו מירווח נשימה בין האירועים המותחים המתרחשים במהירות עצומה." (פאבלישרס ויקלי)
"היגינס גורם גם לרוברט לודלום לכסוס את ציפוריו." (יונייטד פרס)

 

ג'ק היגינס נחשב לאחד המעולים בין סופרי המתח הכותבים היום. מספריו בזמורה-ביתן: הנשר נחת, סופה קרבה, סולו, מזלו של לוסיאנו, אקסוסט.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ