חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתחר
רפסודת חרבות‏
קייל, דאנקן , רפסודת חרבות‏
שם ספר:   רפסודת חרבות‏
שם מחבר:   דאנקן קייל
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

מאז פרשת הטילים בקובה לא ריחף על העולם החופשי איום כה נורא: טילים סובייטיים בעלי ראשי נפץ גרעיני, המכונים טילי "חרב", הוצבו על קרקעית הים סמוך לחופי אמריקה הצפונית, בתחום המים הטריטוריאליים של קנדה. תקלה קטנה גרמה להשתחררותם וסכנת זיהום רדיואקטיבי מאיימת על הסביבה. ברית-המועצות אינה מוכנה לחשוף את סודה. בעוד הקג"ב מושך בחוטים, מנסים הסובייטים לגייס מומחים וציוד מחוץ לארץ כדי להחזיר את טילי ה"חרב" אל ה"נדן". הקג"ב יודע שעליו להיזהר משירותי-ביון זרים, ורק דבר אחד אינו יודע: אלחוטן רוסי צעיר, החושש מפני מאסר, נמצא בספינה העושה דרכה לקנדה...

אישים שונים חותרים מכיוונים מנוגדים אל נקודת המפגש הגורלית בשעת ה"ש": המהנדס הרוסי סמישאסטני ומתאם המיבצע, תת-אדמירל טולסטיקוב, הסולדים מאנשי הקג"ב חסרי המעצורים והמצפון. ולעומתם גאותורפ וקלדר הבריטים, המבקשים לפענח את התעלומה ולסכל את המזימה הסובייטית. ובתווך, החפים מפשע.

האם תיחשף רפסודת החרבות שטמנו הרוסים במימי החופים של קנדה, או שמא יעלה בידם להסתירה מעיני העולם, ולרסן את טילי ה"חרב" בלי שתיוודע מזימתם?

דאנקן קייל מוליך את העלילה רבת-המתח בנתיבים נפרדים, המשקפים את המגמות הסותרות של הסובייטים, הבריטים והקנדים, עד למיפגש השיא במפרץ ואנקובר.

 

דאנקן קייל קנה לו שם כאחד הסופרים הבולטים בתחום ספרי המתח. מספריו ראו אור בעברית בספריית "ארז", שבהוצאת זמורה-ביתן: סימאון, קאמלוט השחורה.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ