חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתחי
ידידים‏
הרלין, הנס , ידידים‏
שם ספר:   ידידים‏
שם מחבר:   הנס הרלין
שפת מקור:   גרמנית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

 

ציד-אדם קלאסי. ספר-מתח מדהים. סיפור אהבה מופלא. ספר טורד את הדמיון ונוגע ללב. ידידים תואר בעיתונות האירופית מעת הופעתו כ"רומן מרגש ובלתי-נשכח."

סיפור-המתח הסוחף של הרלין מתרחש בגרמניה החדשה, עשרים וארבע שנים אחרי תום מלחמת העולם השנייה. העלילה מתפתחת במסגרת של מירדף חסר-פשרות אחרי מפקד ס"ס לשעבר, קארל בטכר. בשביל הצלם הנס פיקולה תהיה הריגת בטכר נקמה על הרצח המתועב של אהובתו, יוליה, במחנה-כפייה בשלהי המלחמה. בשביל משפחת להר רבת-ההשפעה, שתאגיד-הבנייה הענק שלה הצליח להחזיק מעמד במלחמה ומוסיף לשגשג, בטכר החי הוא תזכורת מתמדת לגרמניה שהיו רוצים למחות מזיכרונם.

המפגש של פיקולה ובטכר בבית-מלון זול במדריד הוא אות-הפתיחה למסע דרמטי אל העבר, אל גרמניה של ימי המלחמה, שם החל הכול. העלילה שוטפת ונרדמת כסיפור-מתח מעולה, ואם זאת מלא עומק ועוצמה, כטרגדיה של אהבה ואובדן, עד לשיאה המקפיא.

 

"סופרים בודדים כותבים ספרי-בכורה שיש בהם משהו משל קאמי, משל תומס מאן וגם משל פרדריק פורסייט." (וושינגטון פוסט בוק וורלד)

"זהו רומן אמיתי, מקורי, שופע דמיון ובנוי לתפארת." (שיקאגו טריביון בוק וורלד)

"הסיפור זורם בעוצמה של נהר העושה את דרכו אל הים. הקורא נלכד בו ונסחף איתו ללא מעצור." (ניו יורק טיימס בוק רוויו)

"ידידים נקרא כמו סיפור-מתח. אך עוצמתו המוסרית, עומקו וכנותו הופכים אותו לרומן חשוב." (וימנ'ס דיילי)

"סיפור מרתק... זו יצירה של תבונה, של מצפון חוקר ושל סופר בעל כישרון." (סאן פרנסיסקו אקזאמינר)

הנס הרלין, יליד 1925, שידידים העלה אותו על המפה הספרותית של אירופה, היה עד לפני זמן לא רב מנהל בית הוצאה ידוע בווינה. מאז המלחמה כתב ספרים אחדים, בעיקר ספרי-תעודה.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ