חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
וארלי, ג'ון , טיטן‏
שם ספר:   טיטן‏
שם מחבר:   ג`ון וארלי
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

היו לבני האדם שותפים במערכת השמש – והם לא ידעו. הטיטאנים האדירים ריחפו בין כוכבי הלכת, צפו, עקבו, התרשמו וחיקו. האדירה מכולם היתה גיאה, דומה יותר לעולם בזעיר אנפין מאשר לגוף חי. וכאשר נתגלתה – שלחה האנושות חללית לנחות על גבה.

קברניטת החללית, שירוקו ג'ונס, וחבריה לצוות אכן הגיעו לגיאה, אך לא כפי שתכננו להגיע. שינויים חלו בגופם ובנפשם – ואיש לא ידע להסביר מדוע או כיצד. רק גיאה תוכל להסביר, אך גיאה – השוכנת בכול – מוכנה להסביר את עצמה רק לגיבורים – מי שיהיו מוכנים לעבור ניסיונות מחרידים כדי להוכיח את עצמם ולזכות באמונה.

זהו סיפורם של האנשים הראשונים בגיאה ומאבקם לשרוד; זהו גם סיפורים של שוכני גיאה המקוריים: הטיטאנידות, הדומות לקנטאורים; הבלונים, והמלאכים השטניים. אך בעיקר זהו סיפורה של שירוקו ג'ונס, קברניטה שאיבדה את ספינתה וסופה שנעשית קוסמת בשליחותה של גיאה.

ג'ון וארלי כתב רומן שאפתני, פורץ גבולות, שיר בדמיון ובפרטים, על התמודדותו הנצחית של האדם עם הבלתי-נודע, הבלתי-מושג והבלתי-מובן.

 

"ספר חובה." (פול אנדרסון)

"הפראי והמקורי בין סופרי הדור החדש של המדע הבדיוני." (ג'ורג' מרטין)

"מבריק. טיטאן מציב את וארלי, ללא צל של ספק, בפיסגת כותבי הרומנים." (ריצ'רד לופוף)

"מתח גואה מפרק לפרק, מעמוד לעמוד!" (רוג'ר זילאני)

 

ג'ון וארלי החל לפרסם סיפורי מדע בדיוני ב-1974 ותוך זמן קצר הוכר כאחד הבולטים בתחום ספרותי זה, בזכות סגנונו הקולח, דמיונו העשיר והקפדתו על אמינות בפרטים תוך הפלגות נועזות אל הבלתי-אפשרי. סיפוריו זיכו אותו בפרסי הוגו ונביולה. וארלי מתגורר עם אשתו ושלושת ילדיו ביוג'ין, אורגון. מספריו בזמורה-ביתן: קווי החירום של אופיוקי והרוח מקנזס.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ