חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתחו
ושטן יעמוד על ימינו‏
הרלין, הנס , ושטן יעמוד על ימינו‏
שם ספר:   ושטן יעמוד על ימינו‏
שם מחבר:   הנס הרלין
שפת מקור:   גרמנית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

למרטין, סוכן חשאי לשעבר של גרמניה המערבית, אדם שנטש זה מכבר את זירת הסכנה, ניתנת הזדמנות אחת נוספת להוכיח את יכולתו. הוא חודר אל ה"גוש", אל מעבר למסך הברזל.

כמו ג'ון לה-קארה, אורג הנס הרלין עלילה מרתקת ועוצרת-נשימה, שמעבר לה נפרשת דראמה גדולה של חיים, של אהבה, של מוות ושל הכוחות הגדולים הפועלים בעולמנו. באמצעות סיפורו של הסוכן החשאי מרטין, עוסק הרלין בכישלון האהבה בעולם הנשלט בידי גברים; בכוח המשחית כשהוא נמסר בידיים מעטות מדי; במאבק ה"שיטות" הקובע את גורלו וחייו של האזרח הקטן – ובקסמו המפתה של הרוע המוחלט, השטני, המציל אנשים מסוימים והורס אחרים.

הנס הרלין ממזג מרכיבים אלה, בקסם ובמיומנות, לכלל רומן מתח מעולה – על רגע גרמניה החצויה לשתיים.

 

"ושטן יעמוד על ימינו נקרא כמו רומן מתח, אבל הוא הרבה יותר מזה." (ארתור מילר) "אמנות הסיפור של הנס הרלין מדהימה באיכותה." (ניו יורק טיימס) "התפתחות העלילה שנונה ומרשימה... המתח צובר תאוצה עד לסיום המהמם והבלתי-נשכח." (אירווינג סטון)

 

הנס הרלין נולד ב-1925 בגרמניה. הוא היה עיתונאי ואחר כך מנהל בית הוצאה ידוע בווינה. מאז 1972 הוא עוסק בכתיבה ספרותית בלבד. ספרו ידידים, שראה אור בזמורה-ביתן, העלה אותו על המפה הספרותית באירופה ותורגם ל-16 לשונות. ושטן יעמוד על ימינו עובד לסרט קולנוע. הרלין מתגורר היום בצרפת.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ