חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתחד
דוקטור נו‏
פלמינג, איאן , דוקטור נו‏
שם ספר:   דוקטור נו‏
שם מחבר:   איאן פלמינג
שנת הוצאה:   1990
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

באי קאריבי נידח, נשקפת סכנת הכחדה לעופות נדירים... ולא רק להם. דוקטור נוֹ המסתורי יושב כעכביש באמצע רשתו וטווה את קוריו הדביקים, ללכוד בהם את ג'יימס בונד.

מה הקשר בין שולת הצדפות היפהפייה, הדרקון היורק להבות ומטווח הטילים האמריקני?

בחיר סוכניו של השירות החשאי הבריטי בא לג'מייקה לחופשת החלמה, אך מצא את עצמו בפני משימה קשה יותר מכפי שתיאר לעצמו. כדי להצליח בה, עליו לצאת חי ממבוך הייסורים של דוקטור נו...

 

איאן פלמינג נולד באנגליה בשנת 1908 וקנה את השכלתו בבית הספר הידוע איטון ובאוניברסיטאות באנגליה ובאירופה. בשנת 1931 נעשה כתב סוכנות הידיעות רויטרס. בעבודתו זו פגש לראשונה בעולם הנסתר והמרתק של הריגול הבינלאומי, עת "כיסה" משפט ריגול שנערך במוסקבה לשישה מהנדסים בריטיים. בתקופת מלחמת העולם השנייה היה פלמינג עוזר אישי לראש מודיעין הצי המלכותי, והגיע לדרגת קומנדר (סגן-אלוף). מעלליו וחוויותיו בעת המלחמה העניקו לו ניסיון רב בריגול ובמבעים חשאיים, ומתוכם נולדו רבות מעלילותיו של ג'יימס בונד.

אחרי המלחמה חזר פלמינג לעיתונאות והקים את ביתו בג'מייקה. שם כתב את הראשון בספרי ג'יימס בונד בשנת 1950, בהיותו בן ארבעים ושתיים.

מאז ועד מותו בשנת 1964 כתב פלמינג ארבעה-עשר ספרי ג'יימס בונד, שזכו כולם בהצלחה בינלאומית מסחררת. רובם הפכו לסרטים, ובונד הפך לאחת הדמויות הספרותיות הידועות והמרתקות בעולם. בהוצאת זמורה-ביתן הופיעו: קזינו רויאל, סהרון, ד"ר נו, האיש בעל אקדח הזהב, ומרוסיה באהבה.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ