חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
צד גימ"ל
רון מיברג
זה סיפורו של אחד הפטריוטים הישראלים הגדולים שלמרות הסטיגמה שדבקה בו עמל ללא לאות ומתוך אמונה עמוקה בשירות תהליך השלום מתחילתו החשאית ב–1985 ועד מותו ב–2004. זאת גרסתו שלא נמסרה בחייו והופקדה בידי המחבר. גנוסר, מבכירי הנשפטים בדעת הקהל, לא חשף, לא הסגיר ולא בגד בשירות הביטחון שבו עבד. עשור אחרי מותו - זו גרסתו.
ציר "סקרנות" צומת "ודאות"
רון פונדק
רון פונדק מספר כאן סיפור מרתק של מה שנהוג לכנות "הגורל היהודי", אך יותר מכך, זה סיפור על "הגורל הישראלי": סיפורה של משפחה ישראלית, שהמלחמה - זו ש"אף פעם לא די לה", כדברי יהודה עמיחי — פלשה לחייה ביום הכיפורים של שנת 1973.
סטראט, וילסון , צ
צ`יקובסקי‏
וילסון סטראט
יצירות מוכרות,אבל מה אנחנו יודעים על האיש שחיבר אותן? בניגוד לגאונים מוזיקליים בני-דורו,צ`יקובסקי לא היה ילד פלא, ופריצתו לעולם המוזיקה, באמצע המאה הקודמת, היתה מסובכת וקשה.צ`יקובסקי עצמו סבל התלבטויות והיסוסים רבים עד שזכה סוף סוף להכרה ולהערכה.
אטינגר, עמוס , צניחה עיוורת‏
צניחה עיוורת‏
עמוס אטינגר
שייקה דן – איש שהיה לאגדה בתעוזתו, בתושייתו ובהישגיו, שהם חלק בלתי-נפרד מתולדות המדינה.פרקי-חיים: עלייה, קיבוץ, התנדבות, צניחה מאחורי קווי-האויב, הצלת יהודים....
יעבץ, צבי , צ
צ'רנוביץ שלי
צבי יעבץ
ההיסטוריה של צ`רנוביץ ושל תושביה היא היסטוריה של מטרופולין תרבות ייחודי – היסטוריה שהפכה את צ`רנוביץ לסמל של חיים משותפים של אוקראינים, רומנים, פולנים, רותנים, גרמנים ויהודים. תרומתם של היהודים לחיי העיר היתה נכבדה ביותר, עד שעליית הנאצים ופרוץ מלחמת העולם השנייה שמטו את הקרקע מתחת לרגליהם והרסו את הפריחה התרבותית של העיר אחת ולתמיד.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ