חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
תוגת השמאל
אבי שילון
בספרו תוגת השמאל עוקב ההיסטוריון אבי שילון אחר חייו ופעילותו של יוסי ביילין, האיש שכמעט שינה את המסלול שבו נעה מדינת ישראל, ומי שבהיותו סגן שר החוץ בממשלת רבין השנייה היה אחראי להובלת תהליך אוסלו, הניסיון החשוב ביותר לשים קץ לסכסוך בין ישראל לפלסטינים. בתוך כך בוחן שילון את עלייתם ואת שקיעתם של תהליך השלום ושל מחנה השמאל הליברלי במדינת ישראל.
תבל ומלואה
נחיק נבות
תבל ומלואה הוא סיפורו של נער צעיר, שהצטרף כבר בגיל 14 לשירות הידיעות של ההגנה, גויס לשירות הביטחון על ידי איסר הראל ומילא כל תפקיד אפשרי במוסד ואף כיהן כמפקד אגף תבל, האגף שאחראי לקשרים המודיעיניים החשאיים של מדינת ישראל, וכמשנה לראש המוסד.
תדע כל אם עברייה
עמוס הראל
עמוס הראל, הפרשן הצבאי חד העין, יצא למסע ארוך של חקר בצה"ל החדש הזה. מסע שמתנהל לסירוגין בין גובה העפר שמלחכים חיילי פלוגה ב', מחזור נובמבר 2011, של חטיבת הנח"ל - ובין גובהם של משרדי המפקדים הבכירים במגדלי הקריה בתל אביב. מסע בין סיפוריהם האישיים המדהימים של הלוחמים הצעירים ששלחנו לחברון וללבנון ולעזה - לבין ההתלבטויות והויכוחים בדרגים הבכירים ביותר על דמותו העתידית של הצבא.
פריי, תלמה , תלמה ופיטר‏
תלמה ופיטר‏
תלמה פריי
סיפורם של פיטר פריי ותלמה רובי (ויגודר), שני אנשי תיאטרון מובהקים – מאבקיהם, הצלחותיהם, אהבותיהם ודעותיהם, חייהם הפרטיים והציבוריים שהוליכו אל שותפות מיוחדת במינה. הם נישאו כאשר תלמה היתה בת 45 ופיטר בן 56. זוהי אוטוביוגרפיה לא שגרתית שבה השניים מנהלים דו-שיח ומשחזרים את מסלולי חייהם
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ