חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
דיאן ואני - גיבורים אמיתיים 4
בן שחר טל, יובל מאיר שירלי
הַאִם‭‭ ‬‬לִהְיוֹת‭‭ ‬‬אַמִּיץ‭‭ ‬‬פֵּרוּשׁוֹ‭‭ ‬‬לֹא‭‭ ‬‬לְפַחֵד‭‭?‬‬ סִפּוּרָהּ‭‭ ‬‬שֶׁל‭‭ ‬‬דִיאָן‭‭ ‬‬פוֹסִי, ‬שֶׁהִקְדִּישָׁה‭‭ ‬‬אֶת‭‭ ‬‬חַיֶּיהָ‭‭ ‬‬לְחֵקֶר‭ ‬הַגּוֹרִילוֹת‭‭ ‬‬וּלְהַצָּלָתָן, ‬‬מוֹכִיחַ‭ ‬אַחֶרֶת‭‭ ‬‬וּמְשַׁמֵּשׁ‭‭ ‬‬מְקוֹר‭‭ ‬‬הַשְׁרָאָה‭‭ ‬‬לְכָל‭‭ ‬‬מִי‭‭ ‬‬שֶׁמְּנַסֶּה‭‭ ‬‬לְהַגְשִׁים‭‭ ‬‬חֲלוֹם‭‭ ‬‬וּמִתְמוֹדֵד‭‭ ‬‬עִם‭‭ ‬‬הַפְּחָדִים‭‭ ‬‬שֶׁבַּדֶּרֶךְ‭‭.‬‬
לודוויג ואני - גיבורים אמיתיים 3
בן שחר טל, יובל מאיר שירלי
אֵיךְ‭ ‬עוֹמְדִים‭ ‬בִּפְנֵי‭ ‬לַחַץ‭ ‬חֶבְרָתִי‭?‬‭ ‬מָה‭ ‬קוֹרֶה‭ ‬כְּשֶׁהַקּוֹלוֹת‭ ‬מִבַּחוּץ‭ ‬מִתְנַגְּשִׁים‭ ‬עִם‭ ‬מָה‭ ‬שֶׁאוֹמֵר‭ ‬לְךָ‭ ‬הַלֵּב? ‬אֵיךְ‭ ‬לוֹמְדִים‭ ‬לְהַקְשִׁיב‭ ‬"גַּם‭ ‬גַּם,‭ "‬לְעַצְמְךָ‭ ‬וְלָעוֹלָם‭?‬ סִפּוּרוֹ‭ ‬שֶׁל‭ ‬לוּדְוִיג‭ ‬וָאן‭ ‬בֶּטְהוֹבֶן‭ ‬יָכוֹל‭ ‬לְשַׁמֵּשׁ‭ ‬הַשְׁרָאָה‭ ‬לְכֻלָּנוּ, ‬לְכָל‭ ‬מִי‭ ‬שֶׁמָּצָא‭ ‬אֶת‭ ‬עַצְמוֹ‭ ‬מִתְבַּלְבֵּל‭ ‬בֵּין‭ ‬עֵצוֹת‭ ‬שׁוֹנוֹת‭.‬
הלן ואני – גיבורים אמיתיים
שירלי יובל-יאיר, ד"ר טל בן-שחר
הלן קלר ידעה למצוא את ה"יש" בתוך הריק הגדול של ילדותה והייתה למקור של השראה וכוח לרבים. סיפור חייה מזכיר לבני משפחת חרמון איך למצוא את האור שבקצה המנהרה. ספרי הסדרה גיבורים אמיתיים מציגים סוגיות עמוקות המעסיקות ילדים, ודמויות היסטוריות שסיפור חייהן ומנגנוני ההתמודדות שלהן יכולים לשמש השראה לילדים ולהורים כאחד.
שפירא, גדעון , גרגור, החתול שהלך לתחרות הכלב היפה ביותר‏
גרגור, החתול שהלך לתחרות הכלב היפה ביותר‏
גדעון שפירא
גרגור החתול שהלך לתחרות הכלב היפה ביותר מספר על היחסים המופלאים בין בעלי חיים – יחסים שלעתים יש בהם יריבות וסכנה, ולעתים הם מלאי אהבה, מסירות וסובלנות. הוא עושה זאת בהומור, בקלילות ובקריצת עין אל עבר עולמם של בני האדם.
ורזגר, ויויאן , גרי *ספורו של כלב מרוץ‏
גרי ספורו של כלב מרוץ‏
ויויאן ורזגר
זהו סיפורו של כלב מירוץ מופלא ושמו גריי, שידע לרוץ חזק ומהר. גריי ניצח במירוצים והיה נערץ על בעליו. אבל ימי התהילה היו קצרים וההערצה והאמון פינו את מקומם לפחד ולשנאה.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ