חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
בית הספר לכדורגל של דיויד בקהאם 2 – המפתח לניצחון
דיויד בקהאם
מגשימים חלומות על המגרש! בית הספר לכדורגל של דיויד בקהאם לוק הוא חלוץ מוכשר ונחוש, שחותר תמיד להוביל את הקבוצה שלו לנצחון, אבל כשלקבוצה מצטרף שחקן חדש, מוכשר ונחוש לא פחות, לוק לומד שבמגרש, כמו בחיים, נצחון דורש קודם כל שתוף פעולה.
בית הספר לכדורגל של דיויד בקהאם 3 – כפפות המזל
דיויד בקהאם
צ´רלי אוהב את כפפות המזל שלו - בעצם, הוא לא מוכן לשחק בלעדיהן. אבל יום אחד הן הולכות לאבוד, וצ´רלי מתחיל לספוג שערים. האם יצליח צ´רלי להאמין בעצמו גם בלי הכפפות?
בית הספר לכדורל של דיוויד בקהאם 1 – צרות בריבוע
דיויד בקהאם
כְּשֶׁאָדָם בָּא לְהִתְאַמֵּן בְּבֵית הַסֵּפֶר לְכַדּוּרֶגֶל, הוּא חוֹשֵׁשׁ שֶׁלֹּא יַבְחִינוּ בּוֹ כְּלָל לְצַד אָחִיו הַתְּאוֹם הַמֻּכְשָׁר גֵ`יְמְס. אֲבָל כְּשֶׁאָדָם לוֹמֵד לְהַאֲמִין בְּעַצְמוֹ, הוּא מְגַלֶּה שֶׁהוּא יָכוֹל לְהוֹבִיל אֶת הַקְּבוּצָה שֶׁלּוֹ לְנִצָּחוֹן וּלְהַגְשִׁים חֲלוֹם.
אנדרסן, הנס כריסטיאן , בגדי המלך החדשים‏ (אלבום)
בגדי המלך החדשים‏ (אלבום)
הנס כריסטיאן אנדרסן
אגדות ומעשיות סופרו מאז ומעולם. כמעט אין לשער מה דמות היתה לחייהם של הילדים והילדות, הנערים והנערות לדורותיהם, ללא העולם הקסום של האגדות, המאוכלס מלכים ונסיכות, ענקים וגמדים, מפלצות וקוסמים, שדים ורוחות, עולם של פחדנות ואומץ-לב, נאמנות ובוגדנות, אכזריות ונדיבות, עולם של יערות-עד מכושפים ואוצרות נעלמים.
בילבי גרב-ברך
אסטריד לינדגרן
בִּילְבִּי הִיא אַחַת מִדְּמֻיּוֹת הַמּוֹפֵת שֶׁל סִפְרוּת הַיְּלָדִים, וַעֲבוּר דּוֹרוֹת שֶׁל קוֹרְאִים הִיא הָיְתָה סֵמֶל לְעַצְמָאוּת, לְשׁוֹבְבוּת וּלְאַהֲבַת הַהַרְפַּתְקָאוֹת שֶׁל גִּיל הַיַּלְדוּת.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ