חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתח
ב
בבית
הרלן קובן
שני ילדים נחטפו לפני עשור ממשפחות עשירות ומכובדות. נשלחה דרישת כופר, ואז דממה דקה. במשך עשר השנים שחלפו לא נמצא כל סימן וזכר לילדים, חיים או מתים. המשפחות נותרו עם זיכרונות כואבים וסימני שאלה. התקווה לפתרון התעלומה הלכה והתפוגגה. כעת מיירון בוליטר וחברו סבורים שמצאו את אחד הילדים, שהתבגר כמובן. היכן היה במשך השנים ומדוע לא יצר קשר עם המשפחה או שלטונות החוק? מה הוא יכול לגלות על אותו יום חטיפה גורלי?
בלי שם אמצעי
לי צ׳יילד
ג'ק 'בלי־שם־אמצעי' ריצ'ר, זאב בודד, נווד אבירי, שוטר צבאי לשעבר, איש עקרונות, מאהב של נשים, נוקֵם ברָעים, הוא הגיבור האַייקוני של זמננו. לראשונה קובצו כל סיפוריו הקצרים לכרך אחד. שנים־עשר הסיפורים הללו שופכים אור חדש על עברו של ריצ'ר, על ילדותו ומשפחתו, על הדרך שבה התפתח והפך למי שהוא — נווד נצחי הנלחם את מלחמתם של הטובים בכוחות הרוע.
בוגד משלנו
ג`ון לה-קארה
פֵּרי וגֵייל, זוג אידיאליסטים צעירים ומאוהבים, יוצאים למה שאמורה להיות חופשת טניס חלומית באיי הבהאמה. אבל השמים התכולים מתחילים להתקדר כאשר דִימָה, אוליגרך רוסי, מגייס אותם כדי לסייע לו לערוק
דילייני, סמיואל ריי , בבל 17‏
בבל 17‏
סמיואל ריי דילייני
קלאוון, אנדרו , בגידה ‏
בגידה ‏
אנדרו קלאוון
קאל מקבל לטיפול את פיטר בלו, בחור בן 19 שמגיע אליו בעקבות התפרצות אלימה וניסיון התאבדות. עד מהרה מתברר שפיטר בלו הוא המפתח לתעלומה נוראה המאיימת למוטט את חייו של קאל, תעלומה הקשורה בעברה הנסתר והאפל של אשתו.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ