חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
עיוןהיסטוריהח
חיילים אבודים
ווב, ג'ימס , חיילים אבודים
שם ספר:   חיילים אבודים
שם מחבר:   ג`ימס ווב
שנת הוצאה:   2004
שפת מקור:   אנגלית
 


גופה של חייל אמריקני שמתגלה בכפר נידח בוויטנאם שלושים שנה לאחר המלחמה מניעה שרשרת של אירועים שנפרשים על פני חמש יבשות, והופכת על פיהם את חייהם של אמריקנים, וייטנאמים, אוסטרלים ורוסים – שורה של דמויות בלתי נשכחות, ביניהן ברנדון קונדלי, עובד ממשלה, נחת לשעבר, שבניגוד לרבים מחבריו נשאר במזרח. ביד אמן מתאר לנו ג'ימס ווב את עוצמת הנהרות, היערות והכרכים של וייטנאם ואת הנחישות של קונדלי שעל גבול הטירוף לחדור לתוכם כדי לגלות את האמת עליהם – ועל עצמו.

חיילים אבודים הוא סיפור מסע אל לב המאפליה, החושף את גדלות הנפש הטמונה בכל אחד מאיתנו ואת יכולת הריפוי העצמי שלנו.

ג'יימס ווב היה אחד מחיילי המרינס הקרביים המעוטרים ביותר במלחמת וייטנאם. מאז 1991 עבד בווייטנאם והרבה לסייר בה. הוא עורך דין ועיתונאי, שזכה בפרס "אמי" על עבודתו העיתונאית. הוא כתב חמישה רומנים שזכו לשבחי הביקורת והיו לרבי מכר.

"שוב לכד אותי ג'ים ווב בסיפור מסופר היטב שמלמד אותנו לא רק איך עלינו לחיות את חיינו, אלא גם כיצד אדם אחד חי את חייו שלו."

סנטור רוברט קרי

"מלאכת מחשבת, אחד הרומנים החריפים ורבי העוצמה של דורנו... מזיגה מושלמת של תעלומה הולכת ונפרשת, של תככים, היסטוריה ותרבות. ג'ים ווב לא התכוון לכתוב ספר בעל איכויות ריפוי, אך זה מה שעשה. אין ספר שאחרי קריאת הספר תהיה אדם שונה."

וולטר אנדרסון Paradeבניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ