חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתח
ק
קו חצות
לי צ׳יילד
ריצ'ר משוטט בעיירה קטנה בוויסקונסין ורואה טבעת בוגרים בחלון ראווה של בית עבוט: וֶסט פוינט 2005. שנה קשה לסיים את הלימודים: עיראק, אחרי זה אפגניסטן. הטבעת זעירה ועוצבה עבור אישה שראשי התיבות שלה חרוטים בחלק הפנימי. ריצ'ר תוהה אילו נסיבות אומללות גרמו לה לוותר על משהו שהרוויחה בארבע שנים מאומצות. הוא מחליט לגלות. ולמצוא את האישה. ולהחזיר לה את הטבעת.
קונוורז`ן
רביב יצחקי
קוֹנוֶורְז´ן הוא מותחן גלובאלי מהיר, קצבי וטעון המתרחש בסביבה תמימה ושגרתית לכאורה — רשת האינטרנט — אך גולש ממנה למציאות אלימה ומסוכנת. עולם של האקרים מתוחכמים, סחר בנשים, אתרי מין והימורים המגלגלים מיליונים ואוליגרכים רבי־עוצמה וחסרי מוסר
קייל, דאנקן , קאמלוט השחורה‏
קאמלוט השחורה‏
דאנקן קייל
בקאמלוט השחורה טמונים מסמכים סודיים ביותר, אמיתיים ומפלילים, הקשורים באישים ובמפעלים בבריטניה ובארצות הברית, בעזרתם מבקשים הנאצים להגביר את חשדו הכרוני של סטאלין בבריטניה ואמריקה ולתקוע טריז בין בעלות הברית.
קוק, רובין , קדחת‏
קדחת‏
רובין קוק
הספר, הבנוי במתכונת "בלשית", מתאר את מאבקם של רופאים בענקי תעשיית התרופות, על רקע המאמץ המחקרי לגילוי תרופה למחלת הסרטן. הרומן מתפתח סביב מאמציהם של מפעלי התרופות לאלץ את הרופאים להשתמש בתרופותיהם. במאבק זה עומדים הרופאים בפני פיתויים כבירים שמעמידים מולם בעלי הכוח וההון, ויש שהניסיונות לשכנע את הרופאים גובלים גם בפלילים.
סימור, ג
קו בחול‏
ג`ראלד סימור
פרנק פֶּרי, מרגל לשעבר, מנסה לנהל את חייו החדשים בשלווה בכפר קטן על חוף הים באנגליה. הוא מאמין כי עכשיו חייו בטוחים מכל רע. אך עברו האפל נושף בעורפו. עשר שנים קודם לכן נשלח פרי כמרגל לאיראן, וסיפק מידע רב-ערך על מתקן לייצור נשק כימי-ביולוגי.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ