חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
שביל המתוקים
חגית אברון
היכן אוכלים גלידת פיסטוק אמיתית, איפה אפשר לקנות פטיפורים כמו בפאריז ואיפה מתחבאת הכנאפה הכי טובה בארץ, הינם רק חלק מההמלצות המתוקות הגודשות ספר זה. "בשביל המתוקים" הינו ספר המוקדש לחובבי המתוק באשר הם
שובו של הנביא
שובו של הנביא
הג'אר ג'ובראן
"ועת יימוג קולי מאוזניכם, ואהבתי תמוש מזיכרונכם, או אז אבוא שנית." במילים אלה נחתם הספר הנביא, יצירתו הפילוסופית־רוחנית האהובה והבלתי נשכחת של ג`ובראן ח`ליל ג`ובראן, שדורות רבים מצאו בה תשובות לשאלות החיים המהותיות ביותר. עתה - כתשעה עשורים לאחר שראתה אור לראשונה, תורגמה ליותר מארבעים שפות והרטיטה את לבם של מיליוני אנשים בכל העולם - הנביא חוזר, רלוונטי מתמיד.
א-דין רומי, ג
שיר אחד
ג`לאל א-דין רומי
במהלך מסעותי בעולם, ובהופעותי עם להקת שבע, נחשפתי לרשת ענקית של אור, משפחה בינלאומית , שבט - מבני כל העמים והדתות-אשר לא מוכן להילחם עוד בשם "האחד", בשם "האמת". הרי זה מגוחך להילחם בשם האהבה והשלום לא?
אברון, חגית , שישי בבוקר
שישי בבוקר
חגית אברון
ספר זה מציע שפע המלצות לפתיחה נעימה של סוף השבוע. תמצאו בו מגוון רעיונות לבילוי קסום של שישי בבוקר המותאמים לכל מצב רוח, לכל כיס, ולכל זמן ומקום. בין דפיו תמצאו בתי קפה בעיר ובטבע, ארוחות בוקר טובות, שווקים ססגוניים, סדנאות ייחודיות, מוזיאונים מעניינים, חנויות קטנות ומטריפות ועוד.
ליס, אברהם (עורך) , שלום עליכם - חייו בתמונות‏
שלום עליכם - חייו בתמונות‏
אברהם ליס (עורך)
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ