חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
איזה יופי של גוף
ארנון אהרון
איך אנו נושמים?מה קורה כאשר אנו אוכלים?מדוע יש לנו עור ושיער?עזרו לתלמיד הצעיר לגלות כיצד פועל הגוף.באמצעות שקפים מרהיבים ואיורים ועם טקסט בהיר וקל להבנה.
אטלס חיות
איך יוצרים מפה? מעתיקים את השטח התלת-ממדי של פני כדור הארץ למפה מישורית דו-ממדית. אבל כשפורסים את הכדור העגול לפלחים, כמו פלחי תפוז, נוצרים ביניהם רווחים (כמו בציור).
אנציקלופדיה של שאלות ותשובות
אנציקלופדיה של שאלות ותשובות
בריאן וורד
ממה עשוי כדור הארץ? מהם הנחשים הארסיים ביותר? 
האם המוח חושב כמו מחשב? ומדוע הצבא הרומי היה מוצלח כל כך?
אטלס בעלי חיים
אטלס בעלי החיים בסביבתם הטבעית
אניטה אנסלמי
אַטְלַס בַּעֲלֵי הַחַיִּ ים מַזְמִין אֶת הַקּוֹרְאִים לְמַסָּע מִסָּבִיב לָעוֹלָם וּלְמִפְגָּשׁ עִם מִגְוָן שֶׁל בַּעֲלֵי חַיִּים בִּסְבִיבָתָם הַטִּבְעִית. בְּכָל אֶחָד מֵעַמּוּדֵי הַסֵּפֶר יִלְמְדוּ הַקּוֹרְאִים לְהַכִּיר מְקוֹמוֹת חֲדָשִׁים וְיִפְגְּשׁוּ אֶת בַּעֲלֵי הַחַיִּים הָאָפְיָנִיִּים לָהֶם: הָאַרְיֵה בַּסָּוָנָה הָאַפְרִיקָנִית, שׁוּעַל הַפֶנֶק בַּמִִּדְבָּרִיּוֹת הַלּוֹהֲטִים, צַבֵּי הָעֲנָק בְּאִיֵּי גָלַפָּגוֹס, הַפִּינְגְּוִין הַקֵּיסָרִי בְּאַנְטְאַרְקְטִיקָה הַקְּפוּאָה וְעוֹד וָעוֹד. כָּךְ יֵחָשְׂפוּ לָעֹשֶר הָרַב שֶׁל הַחַי וְהַצּוֹמֵחַ בָּעוֹלָם וְלַהַתְאָמָה הַמֻּפְלָאָה בֵּין בַּעֲלֵי הַחַיִּים לִסְבִיבַת הַמְּגוּרִים שֶׁלָּהֶם.
אילו הדינוזאורים חיו היום
דוגל דיקסון
מה היה קורה אלמלא נכחדו הדינוזאורים? האם היינו יכולים להתקיים בכדור הארץ לצד היצורים הגדולים ביותר שהתהלכו אי פעם על פני האדמה?
123456
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ