חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
רחוב מזרח מערב
פיליפ סנדס
סבו וסבתו של פיליפ סנדס אף פעם לא דיברו. אמו טענה בתוקף שהיא לא זוכרת. איך חמקו מהנאצים והתיישבו בפריז? מה עלה בגורלה של המשפחה שנשארה מאחור? את התשובות היה עליו למצוא בעצמו. אבל במסע שסנדס יצא אליו, הוא גילה לא רק את ההיסטוריה הטרגית של משפחתו. הוא התוודע לקורות חייהם של המשפטנים היהודים רפאל למקין והרש לאוטרפכט, שהגדירו שני פשעים חדשים בתחום המשפט הבינלאומי: ג'נוסייד ופשעים נגד האנושות. הוא בחן את האופן שבו התגלגלו שני הפשעים האלה למשפטי נירנברג.
רגעים היסטוריים ורגעים היסטריים
רגעים היסטוריים ורגעים היסטריים
מיכאל הרסגור אהוד פוקס
רגעים היסטוריים ורגעים היסטריים הוא מסע מרתק בין החלטות של מנהיגים ושל מצביאים, בין מנצחים ובין מפסידים, בין גאונים ובין כסילים. מאירופה ומאמריקה של המאה ה־19 ומלחמות העולם של המאה ה־20, ועד לישראל של המאה ה־21. שמונה אירועים מכוננים שבהם התקבלו הכרעות היסטוריות מוצלחות ואיומות, כאלה שהובילו לתהילה וכאלה שהסתיימו במפלה.
בר-און, יערה , רואות את הנולד‏
רואות את הנולד‏
יערה בר-און
סיפורי לידה מסמרי שיער, בצד סיפורים על רשלנות רפואית ומתחים שבין בעלי מקצוע לחולים ולבני משפחותיהם, הם נחלת כל הדורות. גם בתקופה הקדם-מודרנית היתה לדעת הקהל ולתקשורת חשיבות עצומה.
טוכמן, ברברה , ראי רחוק‏
ראי רחוק‏
ברברה טוכמן
טוכמן בחה למקד את סיפורה סביב אישיות היסטורית מרתקת אחת: אנגרן דה קוסי השביעי, "המנוסה והמיומן שבאבירי צרפת", לוחם, שגריר, יועץ, שנטל חלק מרכזי בכל דרמה בתקופתו, שהיה פטרונו של הכרוניקאי הגדול ז`אן פרואסר.
קליינברג, אביעד , רגל החזיר של האח ג
רגל החזיר של האח ג'ינפרו‏
אביעד קלינברג
רגל החזיר של האח ג`ינפרו מנסה לחשוף את עולם האמונות והדעות של המאמין הפשוט בימי הביניים על פי סיפורי הקדושים הנוצרים.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ