חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
669
אילנאי איתי
ביוני 1972 נפצע סגן נעם ארנון בעת שנטש את מטוס הפנטום שלו מעל הים התיכון. כוחות ההצלה שהוזנקו לעברו מצאו את ארנון בחיים, אך נכשלו בניסיונם לחלץ אותו. גופתו שקעה במצולות ולא נמצאה מעולם. מותו של ארנון ולקחי מלחמת יום הכיפורים, שפרצה זמן קצר לאחר מכן, הובילו את חיל האוויר הישראלי למסקנה שעליו לייסד גוף מקצועי שתפקידו השבת טייסים נוטשים לבסיסם. באפריל 1974, מתוך שני צריפים קטנים בבסיס תל נוף, קמה יחידת החילוץ 669.
שטאזילנד - סיפורים מהצד השני של חומת ברלין
אנה פאנדר
בגרמניה הנאצית היה סוכן גסטאפו אחד על כל 2,000 תושבים. בברית המועצות של סטלין היה סוכן קג"ב אחד על כל 5,830 תושבים. בגרמניה המזרחית היה סוכן שטאזי או מודיע של הארגון על כל 63 בני אדם,
שבעה גברים במלחמה
שבעה גברים במלחמה
מרק פרו
סטלין, היטלר, צ`רצ`יל, מוסוליני, דה גול, הירוהיטו, רוזוולט: שבעה מנהיגים, שבעה ענקים — גיבורים או מושחתים, כובשים או לוחמי חירות, תמימים או ערמומיים — הם שקבעו את דמותו של העולם כפי שאנו מכירים אותו היום.
יונק, רוברט , שבעתיים כאור החמה‏
שבעתיים כאור החמה‏
יונק, רוברט
"כדרך הילדים שיחקנו עד שבקעו הלהבות בטרם ציפינו להן". מסכם קרל פרידריך פון וייצקר, ממדעני האטום, את הטרגדיה שלו ושל חבריו המדענים, אלה אשר יצרו את הפצצה ששינתה את חיינו לבלי הכר.
אורן, מייקל , שישה ימים של מלחמה‏
שישה ימים של מלחמה‏
מייקל אורן
"מיכאל אורן מציג בפנינו תמונה מפורטת ורב-זוויתית של האירועים והדינמיקה של אותה תקופה. הספר מהווה צעד חשוב בדרך להבנה טובה יותר את ההיסטוריה הלאומית והאזורית שלנו. מי ייתן והבנה זו תסייע לנו להשיג שלום במזרח התיכון." אהוד ברק – לשעבר רמטכ"ל וראש ממשלת ישראל
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ