חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
איך שינה הסוד את חיי
רונדה בירן
במהלך העשור האחרון הפך הסוד של רונדה בירן לתופעה בעלת השפעה אדירה על מיליוני קוראים ברחבי העולם. כעת רונדה מגישה לראשונה אוסף של סיפורים אמיתיים עוצמתיים ומרוממי נפש בדבר כוחו של הסוד, שנבחרו מבין כל אלה שהגיעו במהלך השנים מאנשים בדיוק כמוכם. איך שינה הסוד את חיי הוא ספר על אנשים רגילים שחוללו שינוי מהותי בחייהם בכל הקשור לכסף, בריאות, מערכות יחסים, אהבה, משפחה וקריירה – כשיישמו את עקרונות הסוד – ועל הדרך שבה תוכלו גם אתם לחולל שינוי מופלא כזה בחייכם באמצעות חוק היקום העוצמתי זה.
איך לאהוב אישה
מורגנסטרן מייקל
אני לא יכולה להיות תמיד נהדרת
ליהיא לפיד
״הריני מוותרת בזאת לעצמי על הייסורים. הייסורים שבאים בעקבות זה שאני לא מצליחה להיות כל הזמן מצוינת ומצטיינת, מתוקתקת ומסודרת, מדייקת ומחייכת. ונהדרת. כי אני בין כה לא מצליחה להיות כזאת. גם אי אפשר. אני סתם נקרעת, ובסוף כועסת. מעכשיו אשתדל קצת פחות ואהיה טובה לעצמי קצת יותר. מגיע לי, אני בסך הכול די בסדר. אני בטוחה שכולם ירוויחו מזה. בעיקר אני. תחי החירות. כבר יותר טוב לי."
איך להיות מאהבת אידיאלית
לו פייג`ט
"ספר חובה לכל אישה!!! פצצה של אינפורמציות מיטה מצחיקות ויעילות, שמגבירות את התקשורת בחדר המיטות. וחוץ מזה, מי לא רוצה לדעת איך להיות קוסמת???" אודטה דנין
ניב, קובי , איך לכתוב תסריט‏
איך לכתוב תסריט‏
קובי ניב
זה ספר הדרכה קל ובהיר, שווה לכל נפש, ומיועד לכל מי שכותב או רוצה לכתוב תסריטים. זה ספר לכל סטודנט לקולנוע, לכל אוהב קולנוע, לכל צופה קולנוע, ספר לכולנו.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ