חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםה
הנערה הכי בת מזל
שם ספר:   הנערה הכי בת מזל בעולם
שם מחבר:   ג׳סיקה נול
מו"ל מקור:   כנרת, זמורה
שנת הוצאה:   ספטבר 2016
שפת מקור:   אנגלית
שם מתרגם:   אביגיל בורשטיין
גודל:   13.5*21
מס` עמודים:   352
מחיר:   94
 
חייה המושלמים הם השקר המושלם.
בתור נערה בבית הספר הפרטי ברדלי, אני פאנלי עברה השפלה מזעזעת שהפכה אותה לנחושה להמציא את עצמה מחדש. עכשיו, כשהיא גרה במנהטן ומחזיקה בעבודה חלומית, ארוס עשיר ממשפחה מיוחסת ומלתחה עדכנית, היא במרחק נגיעה מהחיים המושלמים שנאבקה להשיג. אבל לאני יש סוד. ואף שהיא מנסה בכל מאודה להתנער מעברה, הדבר שהיא אינה יכולה לדבר עליו שב ומציף אותה, ומאיים להרוס את כל מה שהשיגה.
בקול ייחודי ואינספור תפניות בלתי צפויות ושוברות לב, ג'סיקה נול מביאה את סיפורן של נשים רבות כל כך, שמתמודדות עם הלחץ הבלתי נסבל להיות מושלמות. היא מציגה גיבורה שהשאפתנות שלה אינה יודעת מעצורים, שמתחת לחזותה הנוקשה מסתתרות רגישות ופגיעות נוגעות ללב. ככל שמועד חתונתה של אני (עכשיו קוראים לה אן, והיא הצליחה להגיע לתת־המשקל שייחלה לו) מתקרב, השאלה דוחקת יותר ויותר: אם תשבור את השתיקה שמכרסמת בה, האם תהרוס הכול, או תצא לחופשי?
הנערה הכי בת־מזל בעולם היה לרב מכר מיידי של היו אס איי טודיי והניו יורק טיימס ומעובד בימים אלה לסרט קולנוע.

על פי כל קנה מידה ספרה של ג'סיקה נול, הנערה הכי בת־מזל בעולם, הוא ספר ביכורים מצליח. הוא מכר יותר מ־450,000 עותקים וכיכב למעלה מארבעה חודשים ברשימות רבי המכר. ריס ויתרספון רכשה את הזכויות לסרט, ונול כתבה את התסריט.
ולמרות זאת, ג'סיקה נול לא יכלה לחמוק מהתחושה המעיקה שהיא הכזיבה את הקוראים. ספרה הוא אמנם רומן בדיוני – אבל היא חשה שלא אמרה את כל האמת. השקר הלבן ששבה וחזרה עליו היה שהטראומה האפלה שהגיבורה הצעירה של ספרה מתמודדת איתה מבוססת על דמיונה בלבד... היא התחמקה משאלות קוראים ועיתונאים, עד שהחליטה לא לעשות זאת יותר.
"כל כך הורגלתי לא לדבר על זה, שאפילו לא עלה בדעתי לומר את האמת... אני רוצה לגרום לאנשים להרגיש שהם יכולים לדבר על זה, שאין להם סיבה לחוש בושה..."
מתוך הניו יורק טיימס

ג'סיקה נול היתה עורכת בכירה בקוסמופוליטן ועורכת כתבות בסלף. היא גדלה בפרוורי פילדלפיה, למדה בבית הספר שיפלי בברין מור, פילדלפיה ובקולג' הוברט ויליאם סמית בג'נבה, ניו יורק. היא מתגוררת בניו יורק עם בעלה.
הנערה הכי בת-מזל בעולם / ג'סיקה נול by כנרת זמורה ביתן on Scribd

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ