חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
אנשי כנסת הגדולה
מנטל חיים דב
אשת הסוד
אודליה כרמון
"התרשמנו שא.כ. הינה אישה חזקה, מנוסה, אינטליגנטית, רהוטה, חריפת מחשבה וחדת לשון, שמסרה עדותה באריכות, בפתיחות ובכנות, ובהיותה מודעת לחולשותיה האנושיות היא לא ניסתה להסתיר ולייפות חלקים לא מחמיאים באישיותה. אנו מקבלים את עדותה, ולא מפקפקים ולו בפרט אחד שסיפרה לבית המשפט" (מתוך הכרעת הדין בפרשת משה קצב)
אובמה
אובמה-מילדות עד נשיאות
דיוויד רמניק
בחירתו של ברק אובמה לנשיא היתה מהאירועים הבולטים בתולדות ארצות הברית במאה האחרונה. קצת יותר מחצי מאה לאחר שמרטין לותר קינג פתח במאבק להשגת שוויון זכויות לשחורים בארצות הברית הושבע בן לאב שחור מקניה ולאם לבנה מקנזס לנשיא המדינה.
אלדר עקיבא, זרטל עדית , אדוני הארץ‏
אדוני הארץ‏
עקיבא אלדר ועדית זרטל
הספר אדוני הארץ הוא ניסיון ראשון לעקוב אחר סיפור ההתנחלויות כולו, האידיאולוגי, הפוליטי, החברתי והתרבותי, ואחר הקשר המורכב שלו עם מדינת ישראל. הספר משרטט את המהלך הכפול, של תנועת ההתנחלות מזה, החדורה מיומה הראשון תחושה של שליחות דתית לאומית קדושה, ושל כניעתם של מוסדות המדינה נוכח הכוח המשיחי שפרץ אל המרחב הציבורי מזה.
הראבן, שולמית , אוצר המילים של השלום‏
אוצר המילים של השלום‏
שולמית הראבן
אוצר המילים של השלום הוא קובץ המאמרים הרביעי של שולמית הראבן, והפעם על נושא אחד: צמיחתה של מציאות השלום. המאמרים, שברובם פורסמו בעיתונות, כתיבתם מתחילה ב-1988, ומסתיימת ברצח ראש הממשלה. הם משמשים עדות חיה לתקופה ההיסטורית המתרחשת לעינינו.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ