חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםע
על רגל אחת‏
סאקס, אוליבר , על רגל אחת‏
שם ספר:   על רגל אחת‏
שם מחבר:   אוליבר סאקס
מו"ל מקור:   מחברות לספרות
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

 

זהו סיפור על רגל אחת, רגלו של הנוירולוג אוליבר סאקס, שבעקבות תאונה מוזרה לקתה במעין שיתוק. סאקס, ניורולוג בעל שם, ומחברם של ספרים מצליחים כמו יקיצות והאיש שחשב שאשתו היא כובע, מוצא את עצמו בפעם הראשונה במעמד של מטופל. הוא מספר על תופעות גופניות ונפשיות מוזרות, פחדים, ייאוש, ולבסוף התאוששות, החלמה ותובנה חדשה. היחס הטכנוקוטי של רופאיו גרם לו לנסות לגשר בין הגוף והרוח, בין המדע היבש לנפש האדם. כדרכו הוא כותב בגילוי לב, חום אנושי, הומור ותאוות חיים, ומתוך ראייה כי מחלה יכולה להביא את האדם למצב חדש של הכרה.

 

אוליבר סאקס נולד בלונדון ולמד בלונדון, באוקספורד, בקליפורניה ובניו יורק. הוא פרופסור לנוירולוגיה קלינית בקולג' לרפואה על שם אלברט אינשטיין בניו יורק.

 

ספריו שהופיעו בהוצאת מחברות לספרות: יקיצות, האיש שחשב שאשתו היא כובע, אנתרופולוג על המאדים, האי של עיוורי הצבעים.

 

"כתיבה יוצאת מהכלל, בהירה, קולחת ואינטילגנטית לעילא – רומן נוירולוגי כפי שמכנה אותו סאקס עצמו."                                                                        יונתן רבן ה"סאנדיי טיימס", לונדון

 

"בקריאתו לנוירולוגיה של הנפש ולרפואה אנושית יותר, מעלה ספרו הנפלא של סאקס נושאים עליונים בחשיבותם עבור כל מי שמתעניין בבריאות האדם וביישום האנושי של המדע."

                                                              ויק סוסמן, ה"וושינגטון פוסט בוק וורלד"


לעמוד הסופר   

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ