חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתחנ
נ' כמו נחנק‏
גרפטון, סו , נ' כמו נחנק‏
שם ספר:   נ' כמו נחנק‏
שם מחבר:   גרפטון, סו
מו"ל מקור:   כנרת
שנת הוצאה:   2000
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

"התפתלתי בין ההרים במכונית שכורה בתעריף מוזל, בדרכי אל העיר נוטה ליי, בקליפורניה, שם הייתי אמורה לראיין לקוחה אפשרית. עניינה של הלקוחה לא היה חריג, לפחות עד כמה שאני התרשמתי. אילו היה לי צל של מושג שאורבת לי סכנה כלשהי, הייתי נוהגת אחרת."

קינסי היתה צריכה לנהוג אחרת. היא היתה צריכה להסתובב ולחזור הביתה. במקום זאת, היא עומדת להיכנס אל הסכנה הגדולה ביותר בקריירה שלה.

קינסי מלון – חוקרת פרטית, גיבורת סדרת ספריה של סופרת המתח המשובחת סו גרפטון, מגיעה לעיירה קליפורנית נידחת בעקבות הזמנתה של סלמה ניוקוויסט. בעלה  של סלמה, טום, שוטר מקומי חביב, נפטר מהתקף לב פתאומי. אשתו סלמה – האישה שכולם אוהבים לשנוא, מבקשת לחקור מה הטריד את בעלה בחודשי חייו האחרונים. כאשר מתחילה קינסי לחקור את הפרשיות בהן היה מעורב טום לפני מותו, היא נתקלת בשני מקרים יוצאי דופן של פושעים אשר התאבדו באותו אופן בהפרש של חמש שנים זה מזה. במהרה מוצאת את עצמה קינסי בפרשיות עלומות המבקשות לבוא לכלל סיום והשלמה.

קינסי היתה צריכה לעזוב את המקרה הזה. זה היה מקרה מעורפל וחסר תקווה, כמו לחפש מחט בערמת שחת. במקום זאת, היא מגיעה לנוטה לייק, ושם היא מגלה שחיפוש אחר מחטים עלולים להסתיים בהקזת דם. קרוב לוודאי, הדם שלה.

סו קרפטון התפרסמה ברחבי העולם בסדרת ספרי המתח רבי המכר שלה, ששמותיהם על פי סדר הא"ב. מיליוני קוראים התאהבו בגיבורת הסדרה, קינסי מלון, החל מהמספר הראשון. הם עוקבים אחר עלילותיה בדבקות לאורך ספרי הסדרה, ומצפים בכליון עיניים ליציאת הספר הבא עוד לפני שהוא נכתב.

זהו הספר ה-14 בסדרה, והראשון הרואה אור בעברית בהוצאת כנרת.

 בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ