חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
אהבה, תשוקה, זוגיות
אושרת קוטלר
במשך קרוב לשנתיים ראיינה אושרת קוטלר זוגות, יחידים ואנשי מקצוע בניסיון לענות על שאלה המעסיקה אותה כל חייה — איך שומרים על הזוגיות וגם על האהבה, ההתרגשות והתשוקה? איך ממשיכים לחיות מתוך תשוקה — לא רק למין אלא גם לחיים עצמם — בתוך המסגרת הזוגית.
אני לולאה מוזרה
דאגלס הופשטטר
"מהו ה`אני`? איך זה שה`אני` נולד מתוך חומר שהוא חסר עצמיות ממש כמו אבן או כמו שלולית מים?"
אמיל או על החינוך
אמיל או על החינוך
ז`אן-ז`אק רוסו
רוסו לא הבין את המושג "חינוך" כלימוד בבית ספר על פי תכנית לימודים מוכתבת מראש, אלא ראה בחינוך מסע של תיקון האדם והעולם. "הכול יוצא טוב מתחת ידיו של בורא עולם, הכול מתנוון בין ידיו של האדם" — כך הוא מכריז בפתח ספרו. באמצעות חינוכו יוכל האדם לעצור את תהליך ניוונו, לחזור לטבעו האמיתי, לבטא את עצמיותו האותנטית, ובסופו של דבר לכונן חברה חדשה, שתשרור בה הרמוניה מושלמת בין הפרט לבין הכלל, בין "האדם" לבין "האזרח".
לביא טוני , אלוהים, הרב והפילוסוף ‏
אלוהים, הרב והפילוסוף ‏
טוני לביא
הספר מלא עניין, עומק, ידע והבנה בתורת הסוד הקבלית, והדיונים בו מתרכזים בשאלות העומדות ברומו של עולם, כמו: בריאת העולם, מעשה בראשית ומעשה מרכבה, וכן במסעו של האדם ותכליתו בעולם הזה.
אלן, ג
אדם כיציר מחשבותיו‏
ג`ימס אלן
חזונו של אדם יכול להפוך למציאות באמצעות כוח המחשבה - רעיון עתיק יומין זה, התופס מקום מרכזי בתורות רוחניות רבות בעולם, מוצג בספר זה בצורה בהירה ומובנת לכול. אף שנכתב לפני כמאה שנים, התפיסה שהוא מציג היא אלמותית. האדם עצמו קובע מי הוא יהיה על סמך המחשבות שהוא בוחר לחשוב.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ