חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
זרע הפורענות
גיל קדרון
ספרו של גיל קדרון עוסק באומץ ובכישרון בנושאים שלא מדברים עליהם, לא ככה, ומצליח לשקף את פניה הרבות והמשתנות של הגבריות הישראלית החדשה מזווית לא שגרתית ומרתקת.
זהב
ניצה סלונים
ירושלים במחצית הראשונה של שנות התשעים. יום אחד מתפרץ איש זר אל תוך חייה השלווים של אישה צעירה, ומכריז `בעלך מנהל רומן עם אשתי`.
זה קורה מהר
ערן שגיא
"ידו של גיא מלטפת את ירכה של אלי. יש עוד משהו שהסם הזה עושה, קולו נהיה רך, שקט. הוא סם מחרמן מאוד. אלי מביטה לרגע באלון ושוב בגיא. את מרגישה? היא מהנהנת. אלון רואה אותה בולעת רוק. דממה, והנשימות שלה נהיות מובחנות מאוד, גיא מביט בה, רציני. תגידו, הוא מלטף עכשיו את כתפה, מסתכל על אלון, באמת אף פעם לא עשיתם את זה, לא נגעתם אחד בשני, ידו יורדת אל גבה. אלון מעורפל, לא, הוא נד בראשו, אבל כמעט, הוא לא מוסיף."
שחם, דוד , זהב המשעולים‏
זהב המשעולים‏
דוד שחם
זהו ניסיון מרתק של אדם פתוח וליברלי, שהיה מעורב בעשייה התרבותית והחברתית בישראל, לספר על הגורמים שעיצבו את עולם המושגים שלו, את גישתו לשאלות חברה ואל עצמו, כיחיד אכפתי המעוניין לתרום את חלקו לשינוי ולשיפור פני הדברים בארץ.
בן-מרדכי, יצחק , זוהרה‏
זוהרה‏
יצחק בן-מרדכי
בגיל שמונה-עשרה נסעה זוהרה דה-מלאך לארץ אחרת וניסתה לשכוח דברים קשים שקרו לה בישראל. היא שינתה את שמה, התחתנה, רכשה לעצמה מעמד מקצועי, והסערות שהיו בתוכה כאילו רגעו. אבל רק כאילו. כי את העבר אי אפשר לשכוח, והוא קם לתחייה כשהיה עליה לשוב ארצה, כעבור שנים רבות, עם מות אמה
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ