חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
תמונת מצב
לימור יואב וזיו קורן
תמונת מצב מציג את צה"ל כפי שלא נראה מעולם וכולל הצצה ראשונה ובלעדית למקומות שנחשפים עתה לראשונה — סיירת מטכ"ל, שלדג ויחידות טכנולוגיות באמ"ן — וכן לליבת הפעילות של השב"כ. הספר גם מביא סיפורים ותמונות שעדיין לא פורסמו מהלחימה בטרור ומהפעילות נגד חיזבאללה, חמאס ודאעש לאורך הגבולות.
תותחנים בשל״ג
שגיא סימנטוב, יעקב זיגדון
״תותחנים בשלג - סיפור מלחמה״ מתאר את שהתרחש באוגדות מזווית הפעלת האש, הירי הראשון בפצצות מצרר ובכינון ישיר, החפת לוחמים מהים, ריכוזי אש גדולים, עד רמת הגיס, שילוב של סדיר עם עוצמת המילואים, וניצני שיתוף פעולה יוצא דופן בין המודיעין, חיל האוויר, יחידות החי״ר, השריון וחיל התותחנים. מתוארים כאן בפירוט הקרבות במיוערת, עין זחלתא, המסולעת, דאמור, כביש ביירות-דמשק והמצור על ביירות.
תפוס ת'יהודי
טוביה טננבום
בנים מיסטיים, ילדים סודנים, אינטלקטואלים פלשתינים, אתאיסטים תנכ"יים, דרוזים מחייכים, חסידים רוקדים, הנשמות הטהורות של אונר"א וצדיקי הצלב האדום, חתולות רחוב השותות חלב עיזים כשר למהדרין... וﬠוד רבים וטובים, וטובים פחות, וכנים וכנים פחות. שסייﬠו מדﬠת או שלא מדﬠת לשפוך אור ﬠל המציאות המשונה המבﬠבﬠת בין הירדן לים.
קיגן, ג
תולדות הלחימה‏
ג`ון קיגן
ההיסטוריון הצבאי הבריטי הנודע כתב בספר מבריק, קריא, מקורי ועטור פרסים זה, לא רק היסטוריה שיטתית של הלחימה, אלא ניתוח של ההיסטוריה העולמית והתפקיד שממלאת בה האלימות – אותו הדחף שממריץ את האדם להילחם.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ