חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
עיוןפילוסופיהח
חומר למחשבה
שם ספר:   חומר למחשבה
שם מחבר:   שרי אריסון
מו"ל מקור:   כנרת, זמורה
שנת הוצאה:   2014
שפת מקור:   עברית
מחיר:   99
 


חומר למחשבה הינו מסע של התפתחות רגשית ורוחנית דרך האמנות, דרך החומר, החושים, הצבעים והמרקמים. לכל אחד מאיתנו ייחודיות משלו. אני גיליתי עמוק בתוכי את היצירה, את הבריאה. דרך האמנות התחברתי אל הייחודיות שבי. כי עבורי, הבריאה היא אמנות והאמנות היא הבריאה. אני מזמינה אתכם לראות, להרגיש ולחוות את המסע דרך האמנות.

אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון היא הבעלים של קבוצת אריסון הפועלת על פני חמש יבשותך ולמעלה מארבעים ארצות כדי להגשים את חזון עשיית הטוב.

אריסון השקעות, הזרוע העסקית של הקבוצה, כוללת את בנק הפועלים, שיכון ובינוי, מיה ומלח הארץ. בעוד שהקרן המשפחתית על שם תד אריסון, מהווה את הזרוע הפילנתרופית של הקבוצה, וכוללת את מהות החיים, רוח טובה, גודנט וכולנו אחד.

אריסון יזמה את יום מעשים טובים, במסגרתו יוצאים אנשים מכל רחבי העולם לעשות מעשה טוב למען הזולת. בנוסף ייסדה את מתן, המבוסס על ארגון Unite Way.

היא דורגה פעמיים ברציפות ברשימת הנשים החזקות בעולם של פורבס (2012-2011), ובאפריל 2010 בחר בה פורבס למקום שני ברשימת המיליארדרים הירוקים בעולם "בשל תרומתה הסביבתית בארץ ובעולם המתורגמת גם לעשיית עסקים". ב-2011 זכתה בפרס הליגה לידידות אמריקה-ישראל על תרומהת לכלכלות ארצות הברית וישראל.

שרי אריסון היא אמריקאית-ישראלית המתגוררת בישראל. אם לארבעה, סבתא, סופרת ואמנית.

לאתר של שרי אריסון
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ