חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ציפי וצוף
רינת הופר
עִם בּוֹא הָאָבִיב זוּג צוּפִיּוֹת חָרוּץ מְנַסֶּה לִבְנוֹת לוֹ קֵן בַּחֲצַר בַּיִת. צִפּוֹרֵי הֶחָצֵר הָאֲחֵרוֹת אֵינָן רוֹצוֹת לַעֲזֹר לַצּוּפִיּוֹת הַקְּטַנְטַנּוֹת וְהַמְּשֻׁנּוֹת. כְּנֶגֶד כָּל הַסִּכּוּיִים, בְּתוּשִׁיָּה רַבָּה, בִּנְחִישׁוּת וּבְאֹמֶץ מַצְלִיחוֹת הַצּוּפִיּוֹת לְהָקִים מִשְׁפָּחָה חֲדָשָׁה בַּגַּן.
צרצרון שר גם בחורף
סמי מיכאל
בְּאֶמְצַע שְׁנַת הַחֹרֶף הָאֲרֻכָּה מִתְעוֹרֵר צִרְצָרוֹן מֵחֲלוֹם נִפְלָא וּמְסָרֵב לַחְזֹר לִישֹׁן. הוּא נָחוּשׁ בְּדַעְתּוֹ לְאַרְגֵּן מְסִבָּה וְלָשִׁיר בָּהּ לִכְבוֹד הָאָבִיב, בְּדִיּוּק כְּמוֹ שֶׁחָלַם, וְלֹא אִכְפַּת לוֹ שֶׁסְּעָרָה מִתְחוֹלֶלֶת בַּחוּץ וְשֶׁסַּכָּנָה אוֹרֶבֶת לוֹ מֵעֵבֶר לַפִּנָּה
צפרדע הוא צפרדע
מקס פלטהאוס
צפרדע המסכן. הוא רוצה לעוף כמו ברווזה, לאפות עוגות כמו חזיר ולקרוא כמו ארנב. אבל כל הניסיונות שלו להיות ´כמו אחרים´ מסתיימים בכישלון. לבסוף צפרדע מבין שהחברים שלו אוהבים אותו כמו שהוא, צפרדע רגיל ירוק.
צפרדע פוחד
מקס פלטהאוס
צפרדע, ברווזה וחזיר לא מאמינים ברוחות ובמפלצות, הם יודעים שאין דברים כאלה בעולם. אבל אז הם שומעים רעשים מפחידים בחשכת הלילה. בבוקר, כשארנב לא מצליח למצוא אותם, גם הוא נבהל. הוא חושב שקרה להם 
משהו נורא.
צילה וגילה
צלה וגילה
נירה הראל
סִפְרָם הַמְּשֻׁתָּף שֶׁל נִירָה הַרְאֵל וְשֶׁל שְׁמוּאֵל כַּץ, מִבְּכִירֵי הַיּוֹצְרִים בָּאָרֶץ, הוּא שִׁיר אַהֲבָה לְנוֹפֶיהָ הַגֵּאוֹגְרָפִיִּים וְהָאֱנוֹשִׁיִּים שֶׁל אֶרֶץ יִשְׂרָאֵל וּלְשִׁירַת חַיִּים נַחְמָן בְּיַאלִיק לִילָדִים.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ