חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
קלשניקוב
מייקל הודג`ס
יש לו שמונה חלקים, תחזוקתו פשוטה ביותר, קצב האש שלו הוא 650 כדורים בדקה ובמדינות רבות עלותו נמוכה מזו של תרנגולת. מאז הומצא בברית המועצות ב־1947 ועד היום הפך הקלשניקוב מאמצעי לחימה לסמל של מהפכה וטרור ולאייקון תרבותי המתנוסס על בקבוקי וודקה וחולצות טריקו.
קיצור תולדות האנושות
יובל נח הררי
לפני מאה אלף שנים חיו בכדור הארץ לפחות שישה מינים שונים של אדם. אף לאחד מהם לא היתה חשיבות מיוחדת. תפקידם בטבע לא היה גדול מזה של גורילות, גחליליות או סוסוני ים. לפני כשבעים אלף שנה התחולל שינוי מסתורי כלשהו בתודעתו של אחד ממיני האדם הללו — הומו סאפיינס — ודחף אותו להשתלט על העולם כולו.
קוסם המלחמה
דיוויד פישר
ג`ספר מסקליין, הקוסם ומאחֵז העיניים הגדול בעידן המודרני, נמנה עם גיבוריה הנשכחים של בריטניה. בפרוץ מלחמת העולם השנייה, אחרי שזכה לפרסום עולמי, נידב את שירותיו לצבא הבריטי מתוך אמונה שכישוריו יעניקו לכוחותיה יתרון אמיתי בקרב. וכך היה.
הראל, מנשה , קדמוניות נופי ארץ ישראל‏
קדמוניות נופי ארץ ישראל‏
מנשה הראל
קדמוניות נופי ארץ-ישראל הוא מסע מרתק בנופי הארץ, וממנו עולה כי הישראלי הקדום היה בעל תחכום ויכולת בלתי מוגבלים, ומפעליו נעשו מתוך מחשבה ותכנון, עם חזון ועוצמה, ובעמל ויזע בלתי נדלים.
ג
קלימנסו והרפובליקה השלישית
ג`קסון המפדן י.
קלימנסו היה הדמות המרכזית ברפובליקה השלישית מכמה וכמה בחינות. דעת הקהל הורגלה לזכור את קלימנסו בתורת הנמר, הקיצוני, סניגורה של הנקמה. תפיסה זו היא לעג הגורל לאדם אשר נאומו הפרלמנטרי הראשון היה תביעת חנינה לקומונארים שנאסרו ויצירתו האחרונה היתה התקפה על האדם שביקש לקרוע מגרמניה את חבל הריין.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ