חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםפ
פיקניק בשולי הדרך‏
סטרוגאצקי, ארקדי ובוריס , פיקניק בשולי הדרך‏
שם ספר:   פיקניק בשולי הדרך‏
שם מחבר:   ארקדי ובוריס סטרוגאצקי
שנת הוצאה:   1999
שפת מקור:   רוסית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

הם באו לביקור ממעמקי החלל, שהו כאן זמן מה, ונעלמו כלעומת שבאו. איש אינו יודע מדוע באו, מדוע התעכבו בכדור הארץ, מדוע הסתלקו, ובעיקר – האם ישובו, ומתי? האם היתה איזו מטרה לבואם, או שמא רק חנו בדרכם למחוז-חפץ לא ידוע, ערכו פיקניק בשולי הדרך, ולא טרחו לאסוף את השאריות?

כי הם השאירו מאחוריהם, בשטחי הביקור, חפצים שונים ומשונים. חלקם שימושיים ומועילים, חלקם מסוכנים וקטלניים, וכולם מייצגים מדע וטכנולוגיה שייבצרו מיכולת האדם עוד שנים רבות. מכוני מחקר חשובים קמו סביב שטחי הביקור, לחקור את השאריות שהותירו שם החוצנים. סביב להם התפתחה תעשייה שלמה של הברחות: סטאלקרים אמיצים, פורעי-חוק, התגנבו לשטחים כדי להוציא מהם חפצים ולמכרם לכל המרבה במחיר. זהו סיפורים של הסטאלקרים הללו.

 

האחים ארקדי (1925-1991) ובוריס סטרוגאצקי (1931) הם הידועים והחשובים ביותר מבין סופרי המדע הבדיוני הרוסי. הם החלו לחבר ספרים במשותף בסוף שנות החמישים, והתמידו בכך עד למותו של ארקדי. יצירתם, שהיתה בתחילה אוטופיסטית ומלאת אופטימיות, הלכה והתקדרה במרוצת השנים. לכן היא עמדה, עד להתמוטטות ברית המועצות, בסימן ההתנגשות עם הצנזורה הסובייטית, ורק בעשור האחרון החל בורסי סטרוגאצקי בפרסום הגרסאות המקוריות של כתביהם, כפי שיצאו מתחת עטם. ספר זה הוא הראשון במכלול יצירתם של האחים, המוגש לקורא העברי בדיוק כפי שכתבו אותו מחבריו.

 

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ