חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
בדרכי שלי
דורון רובין
בדרכי שלי הוא מסע בין תחנות מפתח בקריירה הצבאית של רובין, ובין קרבות ידועים בתולדות צה"ל, במטרה להפיק מהם תורת לחימה שעיקרה: מתאמנים כמו שנלחמים. • מה המוטו שנטבע בגדוד 202 בקרב ואדי מבעוק? • מדוע החווה הסינית הוא "קרב גבורה" ללא גבורה? • למה נהרגו רבים כל כך בגבעת התחמושת ובקרב על החרמון? • מה אפשר ללמוד על הלם קרב מקרב סולטאן יעקוב? • האם יש לחלץ פצועים בכל מחיר?
ברגע האמת
שלום ירושלמי, יוסי אליטוב, אריה ארליך
את ביקורו הראשון בארצות הברית לאחר בחירתו לראשות ממשלת ישראל, פתח מנחם בגין בחדרו של הרבי מלובביץ'. יצחק רבין ושמעון פרס נועדו איתו לשיחות מעמיקות בסוגיות אסטרטגיות וביטחוניות. האלוף אריאל שרון הופתע מניתוחיו בנושאים צבאיים, כמו "קו בר־לב" ואיום הטילים הסובייטיים במצרים. ראש אמ"ן האלוף אהרון יריב התכתב עמו בשפת קודים בדבר פעולות חשאיות של צה"ל, מאמצי המודיעין בארצות ערב, קשרים עם המורדים הכורדים בעיראק ושאר נושאים מאזור הדמדומים שבין הגלוי לנסתר.
ברק - מלחמות חיי
כפיר אילן ודני דור
ברק. מלחמות חיי מביא את סיפור חייו של האיש שהשפיע על ההוויה ועל החיים במדינה ובמזרח התיכון במשך יותר משנות דור עד לירידתו מהבמה כדמות מעוררת מחלוקת. זהו סיפור חיים לצד חשיפת כמה פרשות שמשכו את תשומת הלב בישראל ובעולם כולו בעשורים האחרונים.
לנגר, פליציה , בדרכי שלי‏
בדרכי שלי‏
פליציה לנגר
פליציה לנגר, עורכת הדין השנויה במחלוקת, העקשנית, הצועדת נגד הזרם, פורשת בספר זה פרקים ממסכת חייה, מבית הוריה בפולין ועד לתאי המעצר במתקני הכליאה בשטחים ובתי המשפט שם. בגילוי לב היא משתפת את הקורא ברגשותיה ועקרונותיה החשובים ביותר, וחושפת אגב כך את אחד הפרקים הקשים בתולדות מדינת ישראל.
בגין, מנחם , בלילות לבנים
בלילות לבנים
מנחם בגין
בהיכנס הרוסים למזרח פולין – בעקבות ההסכם שחתמו עם גרמניה הנאצית – בא לידי ביטוי יחסה העוין המסורתי של רוסיה הסובייטית לציונות. ברשתה של הנ.ק.וו.ד. נפל גם המחבר, מנחם בגין, מפקד בית"ר בפולין, שכבר באותם ימים נודע כאחת הדמויות הבולטות בתנועה הציונית. המחבר מתאר את התלאות והסבל שעברו עליו למן מעצרו בווילנה ועד לשחרורו.
123456
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ