חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
פזמון ליקינתון
לאה גולדברג
"מָה עוֹשׂוֹת הָאַיָּלוֹת בַּלֵּילוֹת? / הֵן עוֹצְמוֹת אֶת עֵינֵיהֶן הַגְּדוֹלוֹת." "לַיְלָה לַיְלָה מִסְתַּכֶּלֶת הַלְּבָנָה / בַּפְּרָחִים אֲשֶׁר הֵנֵצּוּ בַּגִּנָּה." "זֶה הַדֹּב / הַצָּהֹב / בֶּן הַפִּיל / אֲחִי הַקּוֹף." "כָּל הַיָּמִים, כָּל הַיָּמִים / חוֹלֶמֶת אֲנִי עַל כּוֹבַע קְסָמִים."
זהר, רקפת , פגסוס - הסוס המעופף‏
פגסוס - הסוס המעופף‏
רקפת זהר
הסיפורים הנפלאים מהמיתולוגיה היוונית, שעיצבו במידה רבה את תרבות המערב, נכתבו על פי רוב למבוגרים. עכשיו גם ילדים יכולים לקרוא אותם ולהנות מעולמם המרתק של גיבורי יוון הקדומה ואליליה.
מילן, אלן אלכסנדר , פו הדב
פו הדב - הספר המלא
אלן אלכסנדר מילן
סיפורי פו הדוב מאת א"א מילן ראו אור ב-1926 ומאז כבשו את דמיונם של מיליוני קוראים ברחבי העולם. דורות של ילדים יצאו עם פו, חזרזיר, איה וקנגה להרפתקאות ילדות בלתי נשכחות. דורות של מבוגרים תהו על סוד הקסם של פו הדוב – ספר ילדים שהפך לאחד מנכסי התרבות בכל הזמנים
מילן, אלן אלכסנדר , פו הדוב‏
פו הדוב‏
אלן אלכסנדר מילן
הדובה ויני (Winnie) היתה מפורסמת בלונדון של אותם ימים, אך לא היתה דובת קוטב. היא נרכשה כגורה על ידי קצין בצבא של קנדה, סגן קולבורן (בתמונה מימין) שקרא לה על שם עירו, ויניפג.כריסטופר רובין ראה אותה בעת ביקור בגן החיות, והחליט לכנות מחדש את דוב הבובה שלו (אדוארד) על שמה.
בר, עמוס (עיבוד) , פטר והזאב‏
פטר והזאב‏
עמוס בר (עיבוד)
פטר והזאב הוא סיפור מוזיקלי לקרן ולתזמורת. התזמורת מספרת את הסיפור באמצעות הקריין, כמו שבספר התמונות מספרות את הסיפור באמצעות המילים. סרגי פרוקופייב היה מלחין רוסי והוא כתב את הסיפור ואחר כך הלחין לפיו את היצירה.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ