חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ארגונים מבוא לתורת הארגון
יצחק סמואל
הספר ארגונים, המקיף והממצה על אודות ארגונים בעברית, מציג בפני הקורא את הידע המדעי העדכני בתורת הארגון. הספר דן בבתופעה הארגונית בחברה האנושית בת-ימינו. הוא מנתח את הייעוד ואת המטרות של הארגונים; משווה בין סוגי ארגונים; מנתח את המבנים הארגוניים השונים ומבאר את יחסי-הגומלין בין ארגונים ובין סביבותיהם.
פישר, הלן , אהבה ובגידה, נישואים וגירושים‏
אהבה ובגידה, נישואים וגירושים‏
הלן פישר
אהבה ממבט ראשון, הפיתוי והמירדף, ארוחות ערב לאור נרות, אינטימיות, הומוסקסואליות, ניאוף – כל אלה מתבררים על רקע ארבעה מיליון שנות "היסטוריה" של המין האנושי. פישר מפזרת את המיסטיקה האופפת את הרומנטיות וההתקשרות הזוגית, שלא פעם נראות בעינינו כגחמה חסרת היגיון. היא מציגה הסברים חדשים להתאהבות, לנישואים ולגירושים, ורעיונות מפתיעים לגבי עתיד המיניות.
צימרמן, משה , אל תגעו לי בשואה‏
אל תגעו לי בשואה‏
משה צימרמן
הספר אל תגעו לי בשואה מתאר ומנתח את התייחסותה של החברה הישראלית לשואה, כפי שבאה לידי ביטוי בסרטי הקולנוע שנעשו בארץ. הוא ממחיש כיצד השפיעו דרכי ההתמודדות עם מצוקותיה המרכזיות של החברה הציונית בארץ ישראל על כל מי שנסתפח אליה ויצר בה לפני השואה, ומבהיר מדוע הפכה השפעה זו למשמעותית ולמחייבת הרבה יותר אחרי השואה
סמואל, יצחק , ארגונים
ארגונים
יצחק סמואל
ספר זה מציב בפני הקורא את הידע המדעי המעודכן בתורת הארגון. הספר דן במטרותיהם של ארגונים, משווה בין סוגי ארגונים, מתאר את המבנים שבאמצעותם הם פועלים, ומבאר את יחסי-הגומלין שבינם ובין סביבתם.
לובין, אורלי , אשה קוראת אשה‏
אשה קוראת אשה‏
אורלי לובין
כיצד אפשר לשרוד בתרבות המסמנת אותך כשולית ופחות ראויה? כיצד אפשר לייצר שליטה בגורל העצמי למרות המחויבות לנורמות דכאניות השולטות בחייך? האם תיתכן קריאה ביקורתית מן השוליים?
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ