חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
כוכבי הילי,  רביב עמירם , המדריך הישראלי להורים‏
המדריך הישראלי להורים‏
הילי כוכבי ועמירם רביב
השנים הראשונות לחיי התינוק והילד הן בעלות השפעה מכרעת על עיצוב דמותו של האדם הבוגר. במקביל, שנות ההורות הראשונות יוצרות שינוי עצום בזהותם האישית של ההורים ומעוררות מטבען התלבטויות, שאלות ותהיות רבות.
בורן, גורדון , הריון‏
הריון‏
גורדון בורן
הריון – העולם הפנימי הו ספר ייחודי וחדשני, הבוחן לעומק את החוויה הרגשית הקשורה בכל הריון, לידה והורות, הן מבחינת האישה והן מבחינת בן זוגה.
גרונפלד, נינה , הריון שבוע אחר שבוע‏
הריון שבוע אחר שבוע‏
נינה גרונפלד
מדריך מאוייר וססגוני זה ילווה אותך במשך כל חודשי ההריון ויספר לך את המידע וההדרכה שתזדקקי להם. בחרנו לערוך את הספר במתכונת נוחה, העוקבת אחר התפתחות ההריון שבוע אחרי שבוע, כדי לוודא שהשאלות שתעלי ייענו ברגע בו יצוצו ושתקבלי את העצות והעידוד הנחוצים בכל שלב של ההריון שלך.
אקרמן פול ר./קאפלמן מאריי , הורים אחרי גיל 30‏
הורים אחרי גיל 30‏
פול ר. אקרמן קאפלמן מאריי
יותר ויותר זוגות ממתינים היום עד שיתבססו, מבחינה מקצועית ומבחינה כלכלית, בטרם יביאו לעולם את ילדם הראשון. למען ציבור גדל והולך זה של הורים, שבדרך כלל עברו כבר את גיל השלושים, או מתקרבים אליו, כתבו ד"ר קפלמן וד"ר אקרמן את המדריך השלם והמלא להורות מתוכננת.
פוקס אורלי/בלנק שולה , הורים טובים מידי
הורים טובים מדי
אורלי פוקס / שולה בלנק
בתרבות שלנו, קשה להורים להציב גבולות לילדיהם. הספר חותר להגיע לשורשיו של קושי זה. בשפה מובנת לכול הוא מסביר כיצד חיזקו הפסיכולוגיה, רוח הזמן והמאבק לזכויות הילד את תפיסת החינוך הרך והסלחני המקובל בימינו. סיפורי המקרים המובאים בספר מגוללים בפני הקוראים עולם של רגשות סוערים ומאבקים בזירת המשפחה, הנוגעים לכל ההורים
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ