חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
זיכרון ילדות יפה במיוחד - פורמט קטן
חיים שפירא
ספר זה דולה את קטעי הזיכרון והסיפורת מהספר המקורי הנושא את אותו השם. חיים שפירא הוא מחברם של רבי מכר רבים שתורגמו לשפות רבות. ספריו מחשבות לעת לילה ואינסוף — המסע שאינו נגמר קיבלו את האות "ספר זהב", והספרים שיחות על תורת המשחקים, על הדברים החשובים באמת וקהלת — הפילוסוף המקראי זכו ל"ספר פלטינה".
זיכרון ילדות יפה במיוחד
חיים שפירא
הזיכרונות שלנו הם אוניות הנודדות על גלי הזמן ונושאות את המטען היקר שלהן — מחשבות, תמונות, רגשות, ריחות — בזהירות רבה משעה לשעה, משנה לשנה. ולמרות כל הזהירות, המטען משתנה ללא הרף וחלקים גדולים ממנו נעלמים באוקיאנוס הגדול של השכחה. אך לעתים קורה שמגלים בבטן האונייה מטען יקר מפז שכלל לא חשדנו בקיומו. ספר זה הוא מעין אלבום תמונות מן האוסף הפרטי שלי.
הריגל, אויגן , זן באמנות הקשת
זן באמנות הקשת
אויגן הריגל
"אחת התכונות המהותיות של הירייה בקשת... היא, שאינה משרתת כל תכלית, ואינה מיועדת אפילו לגרימת הנאה אסתטית, אלא להכשרת התודעה במגע עם המציאות הקיימת... לשליטה מלאה בירייה בקשת לא די במיומנות טכנית.
פירן, ניקולס , זנון והצב‏
זנון והצב‏
ניקולס פירן
זנון והצב הוא מדריך שנון ומחוכם לרעיונות הגדולים של הפילוסופיה ואיך ליישם אותם בחיים. ידועה האמרה: "לא כדאי ללמוד את הטריקים של המקצוע, מוטב ללמוד את המקצוע", אבל ניקולס פירן מראה שהפילוסופיה היא כולה טריקים.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ