חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
חיימשלי
עינת נתן
״אני מאמינה באווירה משפחתית שאנחנו לוקחים עליה שליטה. אני מאמינה בשיפור יחסים. אני מאמינה באינטואיציה הורית ובכוונות טובות. אני מאמינה שלפעמים מספיק לחשוב אחרת או לפרש אחרת כדי להשתפר. כדי לכתוב את הסיפור עם יותר רגעים מאושרים בתוכו. ילדים מגיעים לעולם בלי הוראות הפעלה. ובדיוק כמו שלא יעלה על דעתנו להאכיל אותם יום כן יום לא, או להחליף חיתול רק מתי שמתחשק לנו, אי אפשר לצאת למסע ההורות בלי להבין למה הילדים שלנו זקוקים ברמה הרגשית כדי להתפתח ולהפוך לאנשים שלמים.
באומן, ינינה , חורף בבוקר‏
חורף בבוקר‏
ינינה באומן
"נדרשו לי ארבעים שנה עד שחשתי עצמי מוכנה לכתוב ספר זה... מעולם לא סיפרתי לבעלי או לבנותי כיצד הצלחתי להישרד... העמקתי בעברי וחזרתי להיות הנערה של אז, נאמנה לעובדות אך גם למחשבות ולרגשות שלי בזמן ההוא..."
שבא, שלמה , חוזה ברח‏
חוזה ברח‏
שלמה שבא
זהו ספר ראשון על תולדות חייו של חיים נחמן ביאליק. על שירתו הופיעו עשרות ספרים ואלפי מאמרים, אבל חוזה ברח פורש לראשונה את סיפור חייו של המשור העברי הגדול ביותר בזמן החדש. סיפור חייו של ביאליק הוא סיפורו של אדם, משורר, מו"ל, סוחר, מאהב, הוגה ונואם, אבל זה גם ספר על הספרות העברית וראשי דבריה מאז סוף המאה ה-19 ועד למותו של ביאליק ב-1934.
קאזאן, איליה , חיי‏
חיי‏
איליה קאזאן
זוהי האוטוביוגרפיה הטובה ביותר של אישיות אמריקנית שקראתי מזה שנים. יש בספר אווירת וידוי שהיא אפשרית רק כאשר העמוקים שבפצעי הנפש נרפאו והם נדונים ברגישות נדיבה. כך נחשף הקורא לעושר אנושי המצוי ברומנים מן המעלה הראשונה
מיבר, נעמי , חיי מבוססים על סיפור אמית‏י
חיי מבוססים על סיפור אמית‏י
נעמי מיבר
חיי מבוססים על סיפור אמיתי הוא סיפור חייה של יעל מיבר, סיפור אהבתה הנפלאה ליורם. דמותה המקסימה עולה מבין הדפים כפי שהיא עצמה מתארת את עצמה; בהומור ישראלי עסיסי ובשנינות מוחצת.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ