חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםח
חברים מוחלטים‏
לה-קארה, ג'ון , חברים מוחלטים‏
שם ספר:   חברים מוחלטים‏
שם מחבר:   ג'ון לה-קארה
מו"ל מקור:   כנרת
שנת הוצאה:   2003
שפת מקור:   אנגלית
 

"ג'ון לה קארה הוא מגדולי הסופרים החיים היום... באומץ, בבהירות וברגש מצליח השועל האנגלי הוותיק לשלב פוליטיקה ופסיכולוגיה ברומן רעיונות משובח"

יורם מלצר, "ספרות וספרים", מעריב

"איזו הנאה גדולה זו לפתוח ספר חדש של סופר אהוב עליך, ולהבין כבר מהעמודים הראשונים שלפניך יצירת מופת"

סטלה רימינגטון, "טיימס"

"סיפור שמתחיל בקטן ובסופו מדביק את הקורא לדף בקוצר נשימה מצמית. ריאליזם זר ומוכר, מפחיד ונוגע ללב... ספר רב-שכבות, רב-כוונות והנאות"

אורית הראל, "מעריב"

"למעשה, זהו ספרו הטוב ביותר זה שנים רבות"

בארי פורשאו, "דיילי אקספרס"

מה השפעתה של ילדות קשה על מהלך חייו של אדם? טד מונדי, למשל, הפך למרגל. אבל זה קרה מזמן, בימים שברלין היתה חצויה והאויב היה קל לזיהוי. היום, עם המלחמה בעיראק וניתוק הברית בין אירופה לארצות הברית, מונדי מסתובב בגרמניה כמלווה קבוצות תיירים בריטים עלובים, מאוהב באישה צעירה ממנו ומנסה להתרחק מצרות.

והנה מאתר אותו סאשה, שותפו בעבר למשחקי הריגול. לאחר שעשה שנים במזרח התיכון ובאסיה, שוב מגלה סאשה את טעם החיים, הפעם בדמותו של מיליארדר מסתורי ששמו דימיטרי. העלילה המפותלת ורבת-ההפתעות מובילה את הקורא למהפך ספרותי קלאסי של בגידה כפולה ומכופלת מצד חברים ומולדת גם יחד, ההופכת את חברים מוחלטים לפסגה ודאית בקריירה הארוכה של ג'ון לה-קארה.

ג'ון לה-קארה הוא מחברם של רבי-מכר רבים, ובהם המרגל שחזר מן הכפור, המתופפת הקטנה, כל אנשי סמיילי ועוד. ספרו הקודם, הגנן המתמיד, רב-מכר בינלאומי, הופיע במשך תשעה שבועות ברשימת רבי-המכר של "הניו יורק טיימס". כל ספריו ראו אור בעברית בהוצאת כנרת-זמורה-ביתן.בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ