חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםט
טוסקנה היפה‏
מאייס, פרנסס , טוסקנה היפה‏
שם ספר:   טוסקנה היפה‏
שם מחבר:   פרנסס מאייס
מו"ל מקור:   כנרת
שנת הוצאה:   2002
שפת מקור:   אנגלית
 


פרנסס מאייס
, מחברת רב המכר תחת שמש טוסקנה – שגרם לעולם כולו להתאהב בטוסקנה – מזמינה אותנו שוב לעונה חדשה ומרגשת של חברות, חגיגות ואוכל טוב.

 

מאייס, ששהתה בטוסקנה כל קיץ במשך שבע שנים האחרונות, מאפשרת לנו הפעם לחוות את הנאות האביב האיטלקי, ה-PRIMAVERA, וליהנות מהינץ הניצנים והופעת העלווה הראשונית במורד ההרים הסלעי.

יחד עם פרנסס מאייס, הקשר שלנו עם חבל ארץ יפה וייחודי זה הולך ומעמיק. וככל שאנחנו מרבים לטעום ממראותיה ומטעמיה וריחותיה של טוסקנה, כן אנו, כמו באהבה, רוצים עוד ועוד.

יחד איתה אנחנו זוכים בחוויה של בית בטוסקנה, בית שחוזרים אליו, בית שהולך ומשתנה לנגד עינינו עם חילופי העונות ועם זרימת הימים.

טוסקנה היפה, ספר ההמשך לתחת שמש טוסקנה, הוא הפן הלירי ומלא התשוקה של סיפור אהבה מתמשך עם איטליה.

כעת, משהיא חשה באמת "בבית", כותכת מאייס על הקשר ההולך ומעמיק שלה עם האדמה ועם אנשי המקום, על הנאתה מאמנות, אוכל ויין טוב, ועל התגמול אבל גם שברונות הלב שבשיפוץ ושחזור הווילה שלה. זוהי גם מזכרת לעונת האביב המשתנה ולאפשרויות מתחדשות. היא משיבה לחיים את הגנים העשירים של ביתה, מתמודדת עם לימודי האיטלקית, מטיילת ברחבי איטליה – מסיציליה ועד ונטו – ועומדת נוכח התמורות בחיי המשפחה שלה.

מלאי המתכונים ממטבחה הטוסקני, וכתיבתה החושנית והמעוררת שהפכה לחותם מזוהה, הופכים את טוסקנה היפה לחגיגה של חיים המתוקים באיטליה.

פרנסס מאייס – משוררת, עיתונאית, סופרת ואשפית מטבח, התפרסמה בזכות רב-המכר תחת שמש טוסקנה. מאייס מחלקת את זמנה בין איטליה לארצות הברית, שם היא מלמדת כתיבה יוצרת באוניברסיטת סן פרנסיסקו.

"טוסקנה מצאה כנראה משוררת משלה בפרנסס מאייס."

New York Times

"כה מרתק, שנוסע-כורסא יתקה לעמוד בפני הפיתוי לזנק מכורסתו וללכת בעקבותיה."

Publishers Weekly

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ