חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות מקורמ
מובינג‏
גברון, אסף , מובינג‏
שם ספר:   מובינג‏
שם מחבר:   אסף גברון
שנת הוצאה:   2003
שפת מקור:   עברית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

הם ישראלים. הם בניו יורק. הם רוצים לעשות כסף ומהר. תומר, שלומי ואיזי עובדים בחברת הובלות. הם שונאים את הבוס שלהם, שמשלם מעט, משקר הרבה ומריץ אותם בכל אמריקה. נמאס להם מכל הקומבינות של עולם המוּבינג, ואפילו הטיפים לא משהו. כשיום אחד הבוס שלהם מגזים בגדול, בא להם הרעיון: המשאית מלאה מטען, הם יכולים פשוט להיעלם איתה... מה שהם לא יודעים זה שעוד מישהו בונה על המטען הזה תוכניות גדולות.

הם נוסעים דרומה במשאית.

הבוס על הזנב שלהם.

וגם המאפיה האוקראינית.

הלקוחות על הזנב של הבוס.

האף-בי-איי על הזנב של האוקראינים.

ויש גם בתי קזינו נוצצים, אהובות זנוחות, יפהפייה אינדיאנית, אמא יהודייה וזקנה מסתורית בלאס וגאס. והספירה לאחור בעיצומה, בדרך אל הכסף הגדול...

מובינג הוא רומן מתח מהיר ומבריק, סקסי ומצחיק. מובינג הוא ספר מלא אקשן, מסע מטורף בין טיפוסים באמריקה, ובעיקר פורטרט מזהיר של ישראלים בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. מובינג הוא ספר אמריקאי בגיאוגרפיה שלו ובן-תערובת בשפה שלו, אבל הוא ישראלי למופת בנשמתו.

אסף גברון, 34 נסע לעבוד במובינג בארצות הברית במיוחד לצורך כתיבת הספר. זהו ספרו השלישי, אחרי אייס ומין בבית העלמין עטורי השבחים.

מתוך הביקורות על ספריו הקודמים:

"גברון כותב ספרות איכותית ביותר... סיפוריו נקראים בנשימה עצורה... סוף סוף אפשר להתענג על סיפורת עברית חדשנית" יגאל שוורץ, ידיעות אחרונות

"גורם לך לצחוק כל הדרך ואז להישאר עם בכי גדול, מטריד, תקוע לך מעל הסרעפת" שי צור, הארץ

www.moving-book.com

לעמוד הסופרבניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ