חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מפקדת שייטת 13 - הפלגות חיי
זאב אלמוג
ספרו האוטוביוגרפי של האלוף (מיל') זאב אלמוג מגולל את מסלול חייו של לוחם ימי, שנחשב לאחד המפקדים המעצבים של חיל הים הישראלי. הסיפור האישי פותח צוהר גם לסיפורו של חיל הים על פני תקופה של שלושים שנה, שהיתה רצופה במאבק חסר פשרות לעיצוב כוחה הימי של ישראל.
משמר העמק לא תיפול
עמירם אזוב
משמר העמק לא היתה אמורה לשרוד. מגיניה לא היו אנשי מלחמה, משנתם הפוליטית הכתיבה דו־קיום, הם האירו פנים לשכניהם, חרשו את אדמותיהם בסמוך אליהם, סעדו אותם במרפאתם. משמר העמק היתה נקודה מוקפת בכפרים ערביים, והמתקפה עליה החלה עוד בטרם סיימו אנשיה לחרוץ באדמתם שוחות מגן.
מי רצח את ג`ו אלון
פרד ברטון עם ג`ון ברונינג
ב-1 ביולי 1973 נורה למוות בפתח ביתו ליד וושינגטון אלוף משנה ג´ו אלון, הנספח האווירי של ישראל בארצות הברית. המתנקשים מעולם לא נתפסו, תיק החקירה נסגר ונסיבות הרצח נותרו תעלומה כמעט ארבעה עשורים.
טוכמן, ברברה , מברק צימרמן‏
מברק צימרמן‏
ברברה טוכמן
בינואר 1917, בעוד הצדדים הלוחמים במלחמת העולם הראשונה קופאים זה מול זה באין מוצא וארצות הברית צופה בהם ממקום מושבה על הגדר, נתפס מברק ששלח שר החוץ הגרמני צימרמן לשגריר הגרמני במקסיקו, והועבר לוויטהול, משרד ההגנה הבריטי.
אוברי, ריצ
מלחמתה של רוסיה‏
ריצ`רד אוברי
מלחמתה של רוסיה הוא סיפורם של חיילים רוסים פשוטים, שחשו את כובד האחריות ההיסטורית הכבדה הרובצת על כתפיהם, ושל הגנרלים; של גילויי הקרבה עממית עמוקה וממושכת בשדות הקרב ובחזית העורף, ששום חברה אחרת עלי אדמות לא נתבעה לה.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ