חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
פנטזיה מ
מעברים קסומים‏
קסטנדה, קרלוס , מעברים קסומים‏
שם ספר:   מעברים קסומים‏
שם מחבר:   קרלוס קסטנדה
שנת הוצאה:   1999
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

לפני שלושים שנה פירסם קרלוס קסטנדה את ספרו משנתו של דון חואן, סיפור על מסע מופלא אל הלא-נודע שנעשה תחת חסותו של דון חואן מַטוּס, מכשף אינדיאני משבט היאקי. קסטנדה נוכח לדעת כי כדי לתפוס את העולמות המיוחדים והמוחלטים שהתגלו לו במסע זה, עלינו לא רק לחמוד אותם אלא גם להצטייד במלאי אנרגיה. הספר מעברים קסומים מציג לפני קוראיו, בפעם הראשונה, את הדרך המעשית להגיע למצבים אנרגיים אלה.

 

בספרו החדש והמהפכני מגלה קסטנדה סדרה של תנוחות גוף ותנועות, שלפיתוח גירסה כוללת ומודרנית שלהן הקדיש עשר שנים מחייו. התנועות המתוארות במעברים קסומים מאפשרות לקוראים להגיע לדרגות חדשות של חיוניות גופנית, נפשית ואינטלקטואלית, שיסייעו להם לעבור בנתיב החוכמה רבת השנים, שמקורה במסורת בת עשרים ושבעה דורות, שבו עברו השאמאנים של מקסיקו.

 

קסטנדה, מחברם של רבי-מכר מרתקים נוספים, מתאר בהומור את ההיסטוריה הפילוסופית של המעברים הקסומים, ומגיש לקורא, בעזרת 486 תמונות והראות בהירות, מתכון חדשני לזכות בהם.

 

קרלוס קסטנדה

חוכמתם

המעשית

של השאמאנים

במקסיקו העתיקה

 

"בלתי אפשרי להתבונן בעולם כפי שהתבוננו בו עד עתה אחרי שקוראים אותו... אם קסטנדה צודק, קיים עולם אחר שלפעמים הוא מקסים ולפעמים מפחיד, ממש מתחת לאף שלנו ברגע זה – אילו רק יכולנו לראותו."

שיקגו טריביון

 

"צלילות הדעת של קסטנדה, שהיה לאחד מסנדקיה של תנועת העידן החדש, גורמת לנו להאמין כי דון חואן, חכם ניאוליטי, הוא אחת הדמויות המופלאות ביותר בספרות האנתרופולוגית.

קסטנדה עזר לנו לקבל מתת של חוכמה מסתורית מהיבשת שגזלנו."

לייף


לעמוד הסופר     

 

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ