חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםמ
מאה החושים הנעלמים‏
טאן, אמי , מאה החושים הנעלמים‏
שם ספר:   מאה החושים הנעלמים‏
שם מחבר:   אמי טאן
מו"ל מקור:   מחברות לספרות
שנת הוצאה:   1996
שפת מקור:   אנגלית
 


בניוזוויק תוארה אמי טאן כ"סופרת נפלאה עם כישרון נדיר להפעים את הלב." זו אינה הגזמה, כפי שתיווכחו כאשר תקראו את הרומן החדש שלה, סיפור על שתי אחיות שונות זו מזו – ומשלימות זו את זו – כמו יין ויאנג.

אוליביה היא בת שש שנים בלבד וגרה בסן-פרנציסקו, כאשר קוואן, אחותה החורגת הגדולה, הנערה הפרועה בת השמונה-עשרה מסין, נכנסת לחייה והופכת את עולמה על פניו. שכן קוואן רואה רוחות רפאים וגם מדברת איתן. לזוועתה מתחילה אוליביה לראות רוחות בעצמה – לראותן יושבות על מיטתה של קוואן ומפטפטות. אוליביה, שרוצה רק לחיות חיים אמריקניים רגילים, מנסה לגרש את הרוחות מדמיונה – אך בעשותה כן בוגדת בקוואן, והתוצאות שיש לכך מהדהדות במשך שנים רבות.

במאה החושים הנעלמים מגוללת אמי טאן שורה של סודות משפחתיים שמעמידים בספק את הקשרים בין מקרה וגורל. אבל האהבה, "המושכת כמו זרועותיה הצפות של שינה ארוכה," היא הסיפור האמיתי של הרומן עתיר הרגשות הזה.

אמי טאן נולדה באוקלנד, קליפורניה בשנת 1952, וגדלה בסן-פרנציסקו. היא סיימה בית ספר תיכון במונטרה, שבשווייץ, וקיבלה את התואר השני בבלשנות באוניברסיטת סן-חוזה. טאן היא מחברת הרומנים: חוג שמחת המזל ואשת אל המטבח, שראו אור בעברית בהוצאת "מחברות לספרות". כתביה תורגמו לעשרים שפות.

לעמוד הסופר

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ