חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
פלקונר, איאן , אוליביה‏
שם ספר:   אוליביה‏
שם מחבר:   איאן פלקונר
מו"ל מקור:   מחברות לספרות
שנת הוצאה:   2001
שפת מקור:   אנגלית
 


יום בחייה של אוליביה הוא חוויה אמיתית לכל ילד וחוויה מתישה לכל הורה. אוליביה יודעת להפיק את המרב מכל רגע של החיים. אם השאלה היא מה ללבוש היום, או כיצד לשחזר את ציוריו של ג'קסון פולוק על קירות הבית, אוליביה פשוט מוכרחה לנסות הכול, ומיד.

"בואו בהמוניכם אל הופעת-בכורה יוצאת מהכלל זו של הצייר פלקונר ושל הגיבורה החזרזירית והבלתי נשכחת שלו."                                                 פבלישרס ויקלי

"לפניכם ניצבת גיבורה אמיתית, אישיות נשית, שללא ספק תתפוס מקום בין הדמויות הנצחיות של ספרות הילדים."                                                         <st1:country-region w:st="on"> <st1:place w:st="on"> USA </st1:country-region> today

"המילים והטקסט גם יחד יוצרים את התחושה הנדירה והמרגשת שספר זה עשוי להיות פשוט מושלם."                                                                               בוסטון מ.א.

"רבים חולמים לרקוד על הבמה, אבל לאוליביה יש רגליים לזה."            מיכאל ברישניקוב

"התפיסה של אוליביה את אמנות האבסטרקט היא יוצאת דופן לבת גילה."         דויד הוקני

* אוליביה זכה בציון לשבח לשנת 2001 של 'פרס קלדקוט' לספרות ילדים * נבחר לספר הטוב ביותר לשנת 2000 של ה'סקול ליבררי ג'ורנל' בארצות הברית * נבחר לספר הטוב ביותר לשנת 2000 של 'צ'יילד מגזין' * זכה בעיטור הזהב לשנת 2000 של המדריך לספרות ילדים 'פארנטס צ'ויס'.

איאן פלקונר הוא צייר ומאייר ניו-יורקי.

אוליביה הוא ספרו הראשון לילדים.

לעמוד הסופרבניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ