חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
חיי הנצח של הנרייטה לאקס
רבקה סקלוט
שמה היה הנרייטה לאקס, אבל המדענים הכירו אותה בתור הילה. היא היתה שחורה ענייה שמתה ב־4 באוקטובר 1951 בבית החולים ג´ונס הופקינס, אבל התאים שלה ממשיכים לחיות ולהתרבות במעבדות בכל רחבי העולם.
מאסון, ג
חיבוק הקיסר‏
ג`פרי מאסון
במבט מרתק ובכתיבה שובת לב, הפסיכואנליטיקן ג`פרי מאסון, יליד 1941 אב בעצמו, מציג בספרו את האבות הטובים בעולם. הוא לוקח אותנו למקומות כמו אנטארקטיקה וחושף איך אבות פינגווינים קיסריים דוגרים על ביצי צאצאיהם בנושאם אותם ברגליהם במשך חודשיים בכיס דגירה מיוחד, ולאחר שבקעו מאכילים אותם בתחליף דמוי חלב עד לשוב אמם.
גריבין, ג
חידת הקוף‏
ג`ון גריבין
בעזרת "השעון המולקולרי" הצליחה הביולוגיה המודרנית למפות, לראשונה, במדויק, את הנתיב המוליך מן הקוף אל האדם, ולשרטט אילן יחוסין חדש, שונה מן האילן שקבעה תורת האבולוציה המסורתית. הספר מתאר את התאוריות האבולוציוניות, המסורתיות והמהפכניות, אך עוסק בעיקר בסיפור המדהים של התגליות הביולוגיות החדישות
גולד, סטיבן ג
חיוך הפלמינגו‏
סטיבן ג`יי גולד
סטיבן ג`יי גולד היה אחד המדענים הנודעים והנקראים ביותר בסוף המאה העשרים. בספר זה ממשיך גולד להפתיע בידענותו, בשנינותו, בצניעותו, ולהראות שהטבע הוא גחמני בדיוק כמו המדענים החוקרים אותו. ידענותו המופלגת במגוון רחב של נושאים, מזואולוגיה ועד היסטוריה, ספרות וספורט, הפכה אותו לפרשן המקורי ביותר של תורת האבולוציה
פרייס, יו , חץ הזמן ונקודת ארכימדס‏
חץ הזמן ונקודת ארכימדס‏
יו פרייס
חץ הזמן ונקודת אריכמדס מציג השקפה חדשנית ושנויה במחלוקת על הזמן ועל תפקידו בפיזיקה המודרנית. מחברו קורא לפיזיקאים, לפילוסופים ולכל אדם משכיל התוהה על חידת הזמן, להשקיף על העולם מנקודת-ראות רעננה – מנקודת ארכימדס. כך נוכל להבין טוב יותר את עצמנו, את היקום שבו אנו חיים, ואת מקומנו בזמן.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ